Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GetFreeMP3wm.NET 1.0 Pocket PC - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: GetFreeMP3wm.NET
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.11.2010
Rozmiar: 533 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 209

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GetFreeMP3wm.NET 1.0 Pocket PC - Mobile

GetFreeMP3wm.NET to stosunkowo nowa i łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca swobodnie wyszukiwać i pobierać pliki muzyczne z internetu. Program współpracuje z platformami Windows Mobile i w wersji darmowej pozwala na pobranie maksymalnie do 5 utworów mp3 dziennie. Wersja płatna nie posiada, żadnych ograniczeń a więc można pobierać i wyszukiwać utwory mp3 do woli. GetFreeMP3wm.NET to świetna propozycja dla tych osób, których telefon jest często w zasięgu sieci WiFi lub po prostu maja wykupiony stały internet w telefonie bez limitów pobierania. Aplikację warto przetestować ponieważ baza utworów jest całkiem pokaźna i każdy znajdzie coś dla siebie.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia. Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • PocketTV Enterprise Edition 1.3.15 (2003/2003SE PPC)

  PocketTV Enterprise Edition 1.4.1 świetny odtwarzacz plików MPEG (.mpg lub .mpeg).

 • iRadio 3.5

  iRadio to uniwersalna aplikacja, która została zaprojektowana dla szerokiego grona użytkowników. Dzięki niej możemy wybierać z pośród około 1500 internetowych stacji radiowych odsłuchując najbardziej rozmaite gatunki muzyki z całego świata.

 • Mundu Radio Smartphone

  Narzędzie Mundu Radio napisane dla Windows Mobile to praktyczny i nie zależny klient radia internetowego, który został zaprojektowany dla urządzeń mobilnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GetFreeMP3wm.NET 1.0 Pocket PC - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ