Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flash Player Mobile 1.5 - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: PocketOne Soft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 1.2 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 11274

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Flash Player Mobile 1.5 - Mobile

Flash Player Mobile napisany pod platformy Windows Mobile stanowi program, która pozwala nam na odtwarzanie formatów flash poza przeglądarką IE. Mobilna wersja Flash Player Mobile w języku PL niestety nie dostępna,  jest podobna w działaniu do popularnej wersji Macromedia Flash Player stworzonej przez Adobe.  Nie należy się nastawiać, że Flash Player Mobile w wersji po Polsku pojawi się niebawem, wersję w języku Angielskim można znaleźć na stronie Producenta.  Flash Player Mobile który za darmo nie jest dostępny, to niezależny player plików flash z pomocą którego możemy oglądać wszelkie animacje na pełnym ekranie. U nas próbną wersję Flash Player Mobile możesz pobrać free.  Aby skorzystać z Flash Player Mobile download wystarczy, że klikniesz ikonę pobierz poniżej.

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI Flash Player Mobile 1.5
Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem:
KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Kopiujemy pobrany plik, np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.


Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • Pocket Ogg for Symbian S60 3rd edition 1.1

  Odtwarzacz plików audio. Aplikacja wspiera formaty OGG, MP3, a także AAC.

 • OggPlay 1.72

  Ciekawy odtwarzacz plików MP3.

 • LCG Jukebox 2.43 (Symbian UIQ)

  Odtwarzacz muzyki zaprojektowany z myślą o urządzeniach mobilnych. Program umożliwia odtwarzanie zarówno plików muzycznych jak i radia internetowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flash Player Mobile 1.5 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ