Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fart Machine 2.0 (WM) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: hibby50
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.06.2010
Rozmiar: 500 kb
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 432

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fart Machine 2.0 (WM) - Mobile

                Fart Machine to nie wielka i napisana w humorystycznym tonie aplikacja, która umożliwia odtwarzanie na telefonie dźwięki imitujące puszczanie bąków;)

Po instalacji, ukaże nam się proste menu z kilkoma dostępnymi wersjami dźwiękowymi, m.in normalny, mokry, wysoki, głęboki itp. Program właściwie użyty daje sporo radości jego użytkownikowi a w dodatku Fart Machine jest całkowicie za free. Menu aplikacji Fart Machine nie jest po Polsku. 

Aby skorzystać z programu Fart Machine użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Odtwarzacze znajdziesz zawsze najnowsze aplikacje. Zapraszamy

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • LCG Jukebox 2.43 (Symbian OS Series 60)

  Odtwarzacz muzyki zaprojektowany z myślą o urządzeniach mobilnych. Program umożliwia odtwarzanie zarówno plików muzycznych jak i radia internetowego.

 • PowerMovie 1.1 Symbian UIQ3

  Odtwarzacz plików wideo dla telefonów pod kontrolą systemu Symbian. Aplikacja wspiera formaty: AVI (DivX i XviD), oraz MP4.

 • mVideoPlayer 2.9.1

  mVideoPlayer to jeden z najbardziej prostych i w pełni niezawodnych odtwarzaczy wideo na platformy Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fart Machine 2.0 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ