Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DivX Mobile Player 0.90 (PocketPC) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: DivX Networks Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 910 KB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 9446

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DivX Mobile Player 0.90 (PocketPC) - Mobile

Aplikacja DivX Mobile Player w wersji po Polsku nie dostępna to doskonały odtwarzacz plików multimedialnych obsługujący filmy DivX. Narzędzie DivX Mobile Player udostępnione całkowicie free jest programem prostym i intuicyjnym w obsłudze, wystarczy z menu wskazać konkretny film w telefonie i już można oglądać. Program DivX Mobile Player bez języka PL wyposażono w proste opcje np. odtwarzanie na pełnym ekranie, w trybie poziomym, korekcja kontrastu, jasności czy nasycenia kolorów. Aby skorzystać z DivX Mobile Player download kliknij przycisk pobierz poniżej.

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750
DivX Mobile Player Symbian np. Nokia dostępny w innym dziale.

PORADNIK INSTALACJI DivX Mobile Player 0.90 (PocketPC)
Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Kopiujemy pobrany plik, np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.


Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • Spodtronic S60 2nd 2.1

  Doskonały program pozwalający słuchać internetowych stacji radiowych i podcastów przy użyciu telefonu komórkowego.

 • MP3 Player 3.62

  MP3 Player 3.62 to odtwarzacz muzyki zaprojektowany na telefony Nokia z systemem operacyjnym symbian. Program oferuje zaawansowane ustawienia i możliwość dostosowania wyglądu do własnych upodobań.

 • VideoShow 2.2

  VideoShow umożliwi ci odtwarzanie plików w formacie 3GP w systemie Android. Program potrafi również łączyć kawałki filmów 3GP w jedną całość.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DivX Mobile Player 0.90 (PocketPC) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ