Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Flash Lite 3.1 Windows Mobile - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.05.2010
Rozmiar: 927 kb
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 7914

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adobe Flash Lite 3.1 Windows Mobile - Mobile

               Nowy Adobe Flash Lite 3.1 zaprojektowany dla Windows Mobile jest aplikacją, która pozwala nam na odtwarzanie plików *.swf w systemie. Dzięki temu możemy w Internet Explorer wyświetlić zawartości stron dotychczasowo dla nas nie dostępnych.

Menu opisywanej wersji Adobe Flash Lite nie jest po Polsku. Program można traktować jako odpowiednik popularnej wersji na PC - Adobe Flash player bez której ciężko się obyć. Aplikację w najnowszej wersji 3.1 można również znaleźć na stronie producenta Adobe. Jeżeli na swoim Pocket PC często przeglądasz strony internetowe lub prezentacje w formacie flash ta wtyczka jest całkowicie niezbędna. Producent udostępnia Adobe Flash Lite za free. Aby skorzystać z Adobe Flash Lite użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii odtwarzacze znajdziesz również wiele innych niezbędnych aplikacji.

PORADNIK INSTALACJI Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia. Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Pocket Ogg for Symbian S60 3rd edition 1.1

  Odtwarzacz plików audio. Aplikacja wspiera formaty OGG, MP3, a także AAC.

 • DVDPlayer 1.26 (Symbian S90)

  DVDPlayer pozwala odtwarzać filmy w formacie DivX na ekranie telefonu komórkowego. Aplikacja obsługuje filmy do 15 klatek/s

 • MoboPlayer 1.2

  MoboPlayer to jeden z najlepszych odtwarzaczy video na platformy Android. Możesz oglądać wszystko bez konieczności konwersji do innego formatu. MoboPlayer obsługuje w zasadzie wszystkie popularne formaty wideo przy pomocy wbudowanych kodeków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Flash Lite 3.1 Windows Mobile - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ