Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Flash Lite 2.1 (Pocket PC) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 6206

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adobe Flash Lite 2.1 (Pocket PC) - Mobile

Adobe Flash Lite 2 zaprojektowany dla Windows Mobile jest aplikacją, która pozwala nam na odtwarzanie plików *.swf w systemie. Dzięki Adobe Flash Lite 2 na telefon możemy w Internet Explorer wyświetlić zawartości stron dotychczasowo dla nas nie dostępnych. Adobe Flash Lite 2 w języku PL niestety nie dostępna,  jest odpowiednikiem popularnej wersji na PC - Adobe Flash player bez której ciężko się obyć. Adobe Flash Lite 2 free download można znaleźć na stronie producenta Adobe. Jeżeli na swoim Pocket PC często przeglądasz strony internetowe lub prezentacje w formacie flash owa wtyczka Adobe Flash Lite 2 niestety nie za darmo, może okazać się wręcz niezbędna. Adobe Flash Lite 2 do ściągnięcia free udostępniamy również poniżej. Aby skorzystać z Adobe Flash Lite 2 download kliknij przycisk pobierz. Jeżeli zależy ci na możliwości odtwarzania jednych z najpopularniejszych prezentacji na stronach internetowych Adobe Flash Lite 2 pobierz już teraz.

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.Kopiujemy pobrany plik, np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • SmartMovie for Symbian s60 v3 4.15

  SmartMovie to jeden z najlepszych odtwarzaczy filmów dla urządzeń mobilnych.

 • PowerMp3 for Symbian UIQ

  Odtwarzacz plików muzycznych dla telefonów z systemem Symbian.

 • Microfi Nitrogen 1.2 alpha4 (Windows Mobile 5/6)

  Microfi Nitrogen to nowy odtwarzacz plików multimedialnych, stanowiący wszechstronną aplikację na urządzenia wyposażone w system Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Flash Lite 2.1 (Pocket PC) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ