Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobiola Web Camera 3.1.8 (Windows Mobile Smartphone) - Mobile

Kategoria: Obsługa aparatu, kamery
Producent: Warelex LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.08.2008
Rozmiar: 3.1 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 764

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mobiola Web Camera 3.1.8 (Windows Mobile Smartphone) - Mobile

Mobiola Web Camera dla Windows Mobile to innowacyjna aplikacja pozwalająca na wykorzystanie naszego urządzenia mobilnego z wbudowanym aparatem jako kamery internetowej na PC. Połączenie w Mobiola Web Camera pomiędzy urządzeniem mobile a komputerem PC może zostać nawiązane poprzez kabel usb lub całkowicie bezprzewodowo w oparciu o bluetooth. Jak podaje producent po podłączeniu do PC aplikacja pozwala na wykonywanie zrzutów ekranu, które swobodnie możemy zapisywać na dysku twardym komputera lub karcie pamięci urządzenia. Ponadto Mobiola Web Camera w wersji po Polsku nie dostępna oferuje także mnóstwo ciekawych efektów, które wprawią w zdziwienie twoich znajomych. 

Mobiola Web Camera to aplikacja szczególnie polecana osobom, które lubią często prowadzić wideo rozmowy czy to na Internecie czy z pomocą dostępnych na rynku komunikatorów. Mobiola Web Camera, która w PL nie jest osiągalna doskonale współpracuje z takimi programami jak Skype, Yahoo, YouTube, MSN, AOL IM, ICQ oraz wieloma innymi, które tylko umożliwiają wideo rozmowy przy pomocy kamery internetowej. Mobiola Web Camera za free nie jest udostępniona, wersja trial pozwala na 7 dniowe testowanie. Aby skorzystać z Mobiola Web Camera download wystarczy kliknąć pobierz poniżej.

Podobne Obsługa aparatu, kamery

 • ImageSpy 2.0.5

  Aplikacja umożliwia wykorzystanie telefonu jako czujnika ruchu. Program po wykryciu ruchu na obrazie uzyskiwanym z wbudowanego w telefon aparatu może włączyć alarm lub wykonać zdjęcie zapisać je i wysłać jako MMS, albo zadzwonić pod wskazany nr lub wysłać wiadomość SMS.

 • Mobiola Web Camera 3.1.8 (Windows Mobile PPC)

  Mobiola Web Camera dla Windows Mobile to innowacyjna aplikacja pozwalająca na wykorzystanie naszego urządzenia mobilnego z wbudowanym aparatem jako kamery internetowej na PC.

 • Mocha VNC 1.0 (Smartphone)

  Mocha VNC na systemy Windows Mobile to znakomita aplikacja, która udostępnia zasoby innego komputera poprzez zdalny pulpit. Za pomocą Mocha VNC na urządzeniach mobilnych użytkownik ma możliwość kontrolowania innego komputera, na który został zainstalowany serwer VNC.

 • Mobiola Web Camera 2.2 (Symbian S60 2nd edition)

  Aplikacja umożliwia wykorzystywanie telefonu komórkowego z budowanym aparatem jako bezprzewodową lub przewodową kamerę wideo.

 • PanoMan 3.0 (Symbian S60 3rd edition)

  Aplikacja dla telefonów z systemem Symbian służąca do wykonywania zdjęć panoramicznych przy użyciu wbudowanego aparatu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobiola Web Camera 3.1.8 (Windows Mobile Smartphone) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Obsługa aparatu, kamery