Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobiola Web Camera 3.1.8 (Windows Mobile PPC) - Mobile

Kategoria: Obsługa aparatu, kamery
Producent: Warelex LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.08.2008
Rozmiar: 3.1 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 1854

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mobiola Web Camera 3.1.8 (Windows Mobile PPC) - Mobile

Mobiola Web Camera dla Windows Mobile to innowacyjna aplikacja pozwalająca na wykorzystanie naszego urządzenia mobilnego z wbudowanym aparatem jako kamery internetowej na PC. Połączenie w Mobiola Web Camera pomiędzy urządzeniem mobile a komputerem PC może zostać nawiązane poprzez kabel usb lub całkowicie bezprzewodowo w oparciu o bluetooth. Jak podaje producent po podłączeniu do PC aplikacja pozwala na wykonywanie zrzutów ekranu, które swobodnie możemy zapisywać na dysku twardym komputera lub karcie pamięci urządzenia. Ponadto Mobiola Web Camera w wersji po Polsku nie dostępna oferuje także mnóstwo ciekawych efektów, które wprawią w zdziwienie twoich znajomych. 

Mobiola Web Camera to aplikacja szczególnie polecana osobom, które lubią często prowadzić wideo rozmowy czy to na Internecie czy z pomocą dostępnych na rynku komunikatorów. Mobiola Web Camera, która w PL nie jest osiągalna doskonale współpracuje z takimi programami jak Skype, Yahoo, YouTube, MSN, AOL IM, ICQ oraz wieloma innymi, które tylko umożliwiają wideo rozmowy przy pomocy kamery internetowej. Mobiola Web Camera za free nie jest udostępniona, wersja trial pozwala na 7 dniowe testowanie. Aby skorzystać z Mobiola Web Camera download wystarczy kliknąć pobierz poniżej.

Podobne Obsługa aparatu, kamery

 • CameraFX Pro for S60 2.6

  CameraFX Pro to aplikacja rozszerzająca funkcjonalność aparatu fotograficznego. Program umożliwia dodawanie w locie przeróżnych efektów do obrazu uzyskiwanego z aparatu.

 • Mobiola Web Camera 3.0.15 (Symbian S60 3rd edition)

  Aplikacja umożliwia wykorzystywanie telefonu komórkowego z budowanym aparatem jako bezprzewodową lub przewodową kamerę wideo.

 • Night Vision Camera 1.4

  Night Vision Camera to innowacyjna i pomysłowa aplikacja, która potrafi spowodować że wbudowana w telefon kamera będzie widzieć w ciemnościach.

 • Photaf 2.5.2

  Photaf to funkcjonalna i ciekawa aplikacja za pomocą której wykonamy zdjęcie panoramiczne w 3D.

 • Kaywa Reader 1.35 (Java)

  Kaywa Reader jest nietypowym programem pozwalającym na odszyfrowywanie informacji zawartych pod postacią kodów składających się z czarnych kwadracików.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobiola Web Camera 3.1.8 (Windows Mobile PPC) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Obsługa aparatu, kamery