Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CoolCamera 1.15 - Mobile

Kategoria: Obsługa aparatu, kamery
Producent: Ateksoft Company
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 369 KB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 1305

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CoolCamera 1.15 - Mobile

Program CoolCamera pod platformy Windows Mobile to narzędzie wspomagające standardowe funkcję naszego aparatu i kamery wideo w urządzeniach mobilnych. Aplikację wyposażono w wiele ustawień i opcji co w efekcie sprawia, że jakość robionych zdjęć może okazać się nieco lepsza. CoolCamera w wersji po Polsku niestety nie dostępna, posiada ponadto jedną ciekawą funkcję o której warto powiedzieć, mianowicie program umożliwia nam nagrywanie do pliku *.avi wszystkiego co dzieje się na ekranie naszego urządzenia mobilnego. Mimo tego, że jest to wersja w języku angielskim, na stronie Producenta znajdziemy spolszczenie do aplikacji. CoolCamera download udostępniamy poniżej, wystarczy kliknąć pobierz.

Podobne Obsługa aparatu, kamery

 • Mobiola Web Camera 2.5.21 (Symbian UIQ 3rd edition)

  Aplikacja umożliwia wykorzystywanie telefonu komórkowego z budowanym aparatem jako bezprzewodową lub przewodową kamerę wideo.

 • Photaf 2.5.2

  Photaf to funkcjonalna i ciekawa aplikacja za pomocą której wykonamy zdjęcie panoramiczne w 3D.

 • Kaywa Reader 1.35 (Java)

  Kaywa Reader jest nietypowym programem pozwalającym na odszyfrowywanie informacji zawartych pod postacią kodów składających się z czarnych kwadracików.

 • Mobiola Web Camera 3.0.15 (Symbian S60 3rd edition)

  Aplikacja umożliwia wykorzystywanie telefonu komórkowego z budowanym aparatem jako bezprzewodową lub przewodową kamerę wideo.

 • MobileWebCam 1.62

  MobileWebCam to ciekawa aplikacja pozwalająca użyć wbudowanej w urządzenie kamery jako kamery internetowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CoolCamera 1.15 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Obsługa aparatu, kamery