Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VITO SoundExplorer 1.8 - Mobile

Kategoria: Nagrywanie audio
Producent: VITO Technology
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 1.4 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 859

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis VITO SoundExplorer 1.8 - Mobile

Aplikacja VITO SoundExplorer dla Windows Mobile to odtwarzacz plików muzycznych mp3 wyposażony dodatkowo w funkcję rejestratora dźwięku w urządzeniach mobilnych. Dzięki połączeniu tych dwóch praktycznych funkcji VITO SoundExplorer wyróżnia się z pośród szeregu innych playerów na rynku. VITO SoundExplorer w wersji po Polsku nie jest dostępny. Należy dodać, że program obsługuje takie formaty dźwięku jak MP3, WAVoraz OGG. Co ciekawe aplikacja VITO SoundExplorer, która za free nie występuje (Shareware) rozpoznaje popularne play listy winampa. Dodatkowo VITO SoundExplorer bez języka PL umożliwia konwertowanie plików do rożnych formatów. VITO SoundExplorer pobierz już teraz ze strony producenta. Plik instalacyjny możesz także ściągnąć u nas poprzez VITO SoundExplorer download klikając pobierz poniżej.

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI VITO SoundExplorer 1.8

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem:
KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.Podobne Nagrywanie audio

 • ALON Audio Recorder 3.10 (UIQ)

  Wysokiej jakości dyktafon umożliwiający nagrywanie notatek głosowych oraz rozmów telefonicznych w formacie mp3 oraz wav.

 • StegDroid Alpha 0.6

  StegDroid Alpha to program, który służy do rejestracji ścieżki audio z zakodowanym tekstem w pliku.

 • VITO AudioNotes 1.0.1 (Nokia - Seria S60)

  VITO AudioNotes służy do nagrywania rozmów w formacie MP3 lub WAV.

 • Configure Ringtone 1.5

  Configure Ringtone to narzędzie, które umożliwi ci konfigurowanie dźwięków sygnału oraz sms przypisując je do konkretnego kontaktu w książce telefonicznej.

 • FoneWatch 2.00 Windows Mobile

  FoneWatch to łatwy w obsłudze program, który działa w tle i automatycznie nagrywa zarówno przychodzące jak i wychodzące rozmowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VITO SoundExplorer 1.8 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ