Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FoneWatch 2.00 Windows Mobile - Mobile

Kategoria: Nagrywanie audio
Producent: MobileTimes
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.06.2010
Rozmiar: 1,6 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 244

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis FoneWatch 2.00 Windows Mobile - Mobile

       FoneWatch to łatwy w obsłudze program, który działa w tle i  automatycznie nagrywa zarówno przychodzące jak i wychodzące rozmowy.

Rozmowy są zapisywane w utworzonym przez program folderze, nagrania można przeglądać, edytować oraz wyszukiwać. Wyszukiwanie może odbywać się za pomocą daty, nazwy, numeru telefonu. Aplikacja działa w wielu językach, jednak niestety FoneWatch po Polsku nie jest dostępny. Udostępniona wersja to Trial, tak więc aby korzystać z narzędzia FoneWatch całkowicie za free należy wykupić licencję.

Aby skorzystać z aplikacji FoneWatch kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Nagrywanie Audio znajdziesz zarówno nowe jak i najpopularniejsze programy na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Nagrywanie audio

  • Rec and Save 1.6.1

    Rec and Save to prosta i funkcjonalna aplikacja służąca do tworzenia szybkich notatek głosowych poprzez naciśnięcie jednego przycisku na klawiaturze.

  • ALON Audio Recorder 3.10 (UIQ)

    Wysokiej jakości dyktafon umożliwiający nagrywanie notatek głosowych oraz rozmów telefonicznych w formacie mp3 oraz wav.

  • ALON Software MP3 Dictaphone v2.80 S60 3rd edition

    ALON Software MP3 Dictaphone to rozbudowany program działający niczym dyktafon na telefonach pracujących pod kontrolą systemów Symbian. Aplikacja umożliwia nagrywania plików dźwiękowych do formatów mp3, wav czy amr.

  • Ringtone Maker 0.2.4

    Jeszcze nigdy tworzenie dzwonków na telefon nie było tak proste! Dzięki aplikacji Ringtone Maker stworzysz dzwonek, alarm czy dźwięk powiadomienia wprost z pliku Mp3, Wav, AAC/MP4 lub 3GPP/AMR.

  • Audalyzer 1.15

    Audalyzer to typowa aplikacja służąca do analizy dźwięku na systemy Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FoneWatch 2.00 Windows Mobile - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ