Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Audio Notes Touch 1.02 - Mobile

Kategoria: Nagrywanie audio
Producent: VITO Technology
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 2.1 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 1682

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Audio Notes Touch 1.02 - Mobile

Praktyczne i proste narzędzie Audio Notes Touch dla systemów Windows Mobile to zaawansowany rejestrator dźwiękowy szczególnie przydatny dla osób, które mają w zwyczaju tworzyć notatki audio. Program jest na licencji Shareware zatem Audio Notes Touch całkowicie za free nie jest dostępny. Narzędzie umożliwia nagrywanie również rozmów telefonicznych a sama obsługa odbywa się poprzez dotykowy interfejs. Audio Notes Touch wyposażono w ciekawą funkcję, która reaguje na głos w efekcie czego w naszych nagraniach nie uświadczymy pustych przerw, znajdziemy w nim także korekcję dźwięków z otoczenia. Audio Notes Touch w wersji PL nie jest osiągalna. Jeżeli chcesz wypróbować Audio Notes Touch użyj download poniżej i ściągnij aplikację klikając pobierz.

Podobne Nagrywanie audio

 • Best Dictaphone version 1.04 Series 60

  Best Dictaphone jest doskonałym narzędziem pozwalającym nagrywać zarówno notatki głosowe jak i prowadzone rozmowy telefoniczne.

 • StegDroid Alpha 0.6

  StegDroid Alpha to program, który służy do rejestracji ścieżki audio z zakodowanym tekstem w pliku.

 • FoneWatch 2.00 Windows Mobile

  FoneWatch to łatwy w obsłudze program, który działa w tle i automatycznie nagrywa zarówno przychodzące jak i wychodzące rozmowy.

 • ALON MP3 Dictaphone (S60 2nd) 2.70

  Bardzo dobry dyktafon umożliwiający nagrywanie notatek głosowych oraz rozmów telefonicznych w formacie mp3.

 • Piano for Android 4.7

  Piano jest łatwą w użyciu i ciekawą aplikacją do tworzenia muzyki za pomocą stukania w klawisze pianina wyświetlane na ekranie telefonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Audio Notes Touch 1.02 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ