Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

XnView Pocket v1.51 Pocket PC 2003/Windows Mobile 5-6 - Mobile

Kategoria: Grafika
Producent: Pierre Gougelet
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.10.2010
Rozmiar: 318 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 389

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis XnView Pocket v1.51 Pocket PC 2003/Windows Mobile 5-6 - Mobile

Aplikacja XnView Pocket to wygodna i funkcjonalna przeglądarka plików graficznych. Program jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy przechowują w swoim telefonie pokaźne zbiory zdjęć i plików graficznych. Dzięki XnView zawsze zachowamy porządek, a dostęp do zdjęć i ich przeglądanie będzie przyjemnością. Aplikacja wyświetla pliki graficzne jako miniatury obrazków dzięki czemu nawigacja staje się łatwa i bezproblemowa. Co więcej program obsługuje aż 16 popularnych formatów zdjęć, natomiast zapisuje je w JPG, GIF, BMP, TGA, PNG. Zdjęcia możemy poddawać również edycji, a więc np. grupowe stosowanie filtrów czy innych efektów. Aplikacja jest całkowicie darmowa i nie wymaga rejestracji. Poniżej udostępniamy poradnik instalacji XnView.

PORADNIK INSTALACJI
Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Grafika

 • SketchArtist 2.6.1 (WM)

  SketchArtist dla Windows Mobile to program, który umożliwi nam stworzenie profesjonalnego portretu pamięciowego przestępcy lub osoby po prostu poszukiwanej.

 • FreeFSWP 1.01.1

  FreeFSWP to prosty program, który wprowadza jedną istotną zmianę do systemu, o której nie pomyśleli twórcy platformy Symbian OS. Aplikacja umożliwia aktywację tapety w trybie pełnoekranowym, dotychczas z poziomu systemu użytkownik miał możliwość tylko ustawienia tapety na 3\4 ekranu bez pokrycia dolnej i górnej jego części.

 • AndroPic 1.0.5

  AndroPic to stosunkowo nowe narzędzie do zarządzania zdjęciami w naszym telefonie wyposażonym w platformę Android.

 • DrawingFTP 1.0

  DrawingFTP to proste narzędzie do rysowania grafiki na urządzeniach Pocket PC.

 • PhotoBook 1.20 (WM)

  PhotoBook można traktować jako świetne narzędzie stanowiące alternatywę dla wbudowanej w system przeglądarki grafik i zdjęć na Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: XnView Pocket v1.51 Pocket PC 2003/Windows Mobile 5-6 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ