Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spb Screenshot - Mobile

Kategoria: Grafika
Producent: Spb Software House
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 160 kB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 1023

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Spb Screenshot - Mobile

Program Spb Screenshot w wersji zaprojektowanej specjalnie pod systemy  Windows Mobile to świetna i prosta aplikacja pozwalająca tworzyć zrzuty ekranu dla urządzeń mobile. Spb Screenshot dla mobile działa niczym przycisk Print Screen, który znajdziemy na każdej klawiaturze QWERTY w komputerach PC. W opcjach programu znajdziemy m.in. 2 tryby zrzutu, jeden podstawowy, drugi za pomocą określonego przycisku na klawiaturze, ustawienie odstępu czasu pomiędzy kolejnymi zrzutami oraz możliwość zapisania plików wynikowych w dowolnym katalogu. Spb Screenshot jest całkowicie free, a więc możemy korzystać z niego bez ograniczeń i bez opłat. Jeżeli chcesz ściągnąć Spb Screenshot użyj download poniżej w postaci przycisku pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Grafika

 • XnView Pocket v1.40 Pocket PC 2002-2005/Windows Mobile 5-6

  Aplikacja XnView Pocket to wygodna i funkcjonalna przeglądarka plików graficznych. Program jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy przechowują w swoim telefonie pokaźne zbiory zdjęć i plików graficznych.

 • EyePhoto 1.1

  Nie wielka aplikacja EyePhoto stworzona pod systemy Windows Mobile to wszechstronne narzędzie do przeglądania oraz zarządzania zdjęciami.

 • WebCapture 2.14

  Aplikacja WebCapture zapewnia możliwość zrobienia zrzutu ekranu i zapisania go do telefonu bez pomocy programów zewnętrznych.

 • PhotoBook 1.20 (WM)

  PhotoBook można traktować jako świetne narzędzie stanowiące alternatywę dla wbudowanej w system przeglądarki grafik i zdjęć na Windows Mobile.

 • Spb Imageer 1.6

  Spb Imageer jest potężnym kombajnem zaprojektowanym w celu usprawnienia pracy z Twoimi fotografiami wykonanymi aparatem cyfrowym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spb Screenshot - Mobile

dodał: ~dzio-dzio , 12.02.2010

bardzo przydatne dodam jeszcze iż robi scenerki w .png lub .bmp \n\nSPV WM 5.0 ocena: 5

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ