Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SketchArtist 2.6.1 (WM) - Mobile

Kategoria: Grafika
Producent: VITO Technology
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.06.2010
Rozmiar: 1,96 MB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 177

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SketchArtist 2.6.1 (WM) - Mobile

                  SketchArtist dla Windows Mobile to program, który umożliwi nam stworzenie profesjonalnego portretu pamięciowego przestępcy lub osoby po prostu poszukiwanej.

SketchArtist na urządzenia mobilne zawiera katalog elementów składowych ludzkiej twarzy, z podziałem na męskie i damskie co nie wątpliwie ułatwia tworzenie portretu. Dzięki temu, że w SketchArtist na telefon mamy możliwość wyboru koloru włosów, brwi, oczu, nosa, uszu, ust itd. możemy także wybierać fryzury stworzenie profesjonalnego zdjęcia nie wymaga profesjonalnej wiedzy. Co więcej w SketchArtist na mobile każdy dodany element można dowolnie modyfikować, kształtować, poszerzać, rozciągać itd. a więc możliwości są ogromne. Obsługa programu SketchArtist portable jest dziecinnie prosta, wystarczy wskazać konkretny element a sam wskoczy na właściwe miejsce. Program SketchArtist nie jest za free. Producent udostępnia wersje testową, która działa przez określoną ilość czasu – po tym okresie jeżeli nadal chcesz korzystać z SketchArtist w trybie pełna wersja należy wykupić licencję. Aplikacja SketchArtist po Polsku jeszcze nie występuje.

Aby skorzystać z programu SketchArtist użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Grafika znajdziesz zawsze najnowsze aplikacje. Zapraszamy

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI
Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem:

KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.

Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.

Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.

Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Grafika

 • DrawingFTP 1.0

  DrawingFTP to proste narzędzie do rysowania grafiki na urządzeniach Pocket PC.

 • Adobe Photoshop Express 1.3.1

  Dodawaj efekty, pomniejszaj, rozjaśniaj, przyciemniaj zdjęcia wszędzie i o każdej porze. Dziel się nimi z przyjaciółmi na stronie photoshop.com.

 • a-watch 1.14 (WM)

  a-watch stanowi malutką aplikację, która w formie wygaszacza ekranu pokazuje na wyświetlaczu obecną datę wraz z godziną.

 • XnView Pocket v1.51 Pocket PC 2003/Windows Mobile 5-6

  Aplikacja XnView Pocket to wygodna i funkcjonalna przeglądarka plików graficznych. Program jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy przechowują w swoim telefonie pokaźne zbiory zdjęć i plików graficznych.

 • XnView Smartphone WM 2003 v1.10

  Aplikacja XnView Pocket to wygodna i funkcjonalna przeglądarka plików graficznych. Program jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy przechowują w swoim telefonie pokaźne zbiory zdjęć i plików graficznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SketchArtist 2.6.1 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ