Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Resco Photo Manager 7.03 (PocketPC) - Mobile

Kategoria: Grafika
Producent: Resco
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.06.2010
Rozmiar: 2,28 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 202

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Resco Photo Manager 7.03 (PocketPC) - Mobile

                Resco Photo Manager to kolejna z serii funkcjonalnych przeglądarek plików graficznych na Windows Mobile.

Aplikacja jest dosyć rozbudowanym narzędziem m.in z funkcją pokazu slajdów, nie skomplikowaną obróbką fotek jak np. zmiana kontrastu, nasycenia koloru czy jasności zdjęcia. Dodatkowo program posiada wbudowanego klienta FTP, który pozwala na bezpośrednie przesyłanie zdjęć na serwer. Producent udostępnił aplikację na licencji Trial, dlatego jeżeli po okresie próbnym będziesz chciał nadal korzystać z Resco Photo Manager za free należy wykupić niezbędną licencję. Niestety na menu Resco Photo Manager po Polsku będziemy musieli jeszcze zaczekać.

Aby ściągnąć Resco Photo Manager skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Grafika znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Windows Mobile. Zapraszamy


Podobne Grafika

 • XnView Smartphone v1.10 Smartphone 5.0

  Aplikacja XnView Pocket to wygodna i funkcjonalna przeglądarka plików graficznych. Program jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy przechowują w swoim telefonie pokaźne zbiory zdjęć i plików graficznych.

 • Color Index 1.0

  Color Index to nie typowa aplikacja na platformę Android, która z pewnością znajdzie uznanie wśród Grafików.

 • VsPainter 1.8 LE (WM)

  VsPainter na systemy Windows Mobile to nowa propozycja stworzona z myślą o rysownikach, designerach, twórcach gier i wszystkich osobach, które widzą potencjał graficzny w swoich urządzeniach przenośnych.

 • Pencil Box Deluxe 3.6

  Program Pencil Box Deluxe zapewnia realny efekt rysowania na ekranie Pocket PC, do wyboru mamy aż 8 różnych pędzli a każdy z nich może być w innym kolorze.

 • GalleryBook 3.02

  GalleryBook to banalna w obsłudze aplikacja na platformy Android za pomocą której możemy w szybki sposób udostępnić wykonane zdjęcia na portalach społecznościowych takich jak facebook, twitter czy zamieścić jako załącznik do emaila.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Resco Photo Manager 7.03 (PocketPC) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ