Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pocket QuickView for WM Smartphone 4.0.30 - Mobile

Kategoria: Grafika
Producent: BitBank Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.06.2010
Rozmiar: 898 kb
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 151

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Pocket QuickView for WM Smartphone 4.0.30 - Mobile

        Aplikacja Pocket QuickView wspomaga zarządzanie cyfrowymi zdjęciami na urządzeniach z systemem Windows Mobile. 

Zdjęcia można swobodnie przeglądać, edytować oraz konwertować do innego formatu jak np. jpeg czy tiff. Program sprawdza się także w roli edytora slajdów, w którym można dodać efekty przejścia lub dźwięk odgrywany w tle. Co więcej aplikacja odtwarza także pliki wideo w formacie AVI oraz MOV.Program Pocket QuickView to wersja Trial. Menu aplikacji Pocket QuickView nie jest po Polsku.

Aby skorzystać z aplikacji Pocket QuickView kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Grafika znajdziesz zarówno nowe jak i najpopularniejsze programy na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Grafika


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pocket QuickView for WM Smartphone 4.0.30 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ