Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PictureGPS - Mobile

Kategoria: Grafika
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 38 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 304

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PictureGPS - Mobile

PictureGPS to nie typowa aplikacja stworzona na systemy Windows Mobile przez znanego nam już autora Vincenta Collure służąca do dołączania współrzędnych geograficznych do plików multimedialnych. Jak to działa? Przede wszystkim należy pamiętać, że aplikacja współpracuje z odbiornikiem GPS oraz aparatem w telefonie. W chwili kiedy robimy fotkę lub nakręcimy film program przy pomocy GPS-u dołącza aktualne współrzędne geograficzne do plików, współrzędne możemy nanieść na mapę w efekcie czego otrzymamy miejsca robionych przez nas zdjęć czy kręconych filmów. PictureGPS w wersji PL niestety nie występuje. Jak każda aplikacja autora, również i PictureGPS jest całkowicie free. Jeżeli chcesz się przekonać o jego możliwościach skorzystaj z PictureGPS download dostępnego poniżej w postaci przycisku pobierz.

Podobne Grafika

 • SplashPhoto 4.21 (S60 3rd)

  SplashPhoto to przeglądarka graficzna dla telefonów z systemem Symbian UIQ.

 • XnView Pocket v1.40 Pocket PC 2002-2005/Windows Mobile 5-6

  Aplikacja XnView Pocket to wygodna i funkcjonalna przeglądarka plików graficznych. Program jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy przechowują w swoim telefonie pokaźne zbiory zdjęć i plików graficznych.

 • Swiss Watches Book 1.0.3

  Swiss Watches Book to ekskluzywny widget pozwalający wyświetlić na ekranie naszego telefonu kolekcję zegarków firmy Swiss.

 • Pencil Box Deluxe 3.6

  Program Pencil Box Deluxe zapewnia realny efekt rysowania na ekranie Pocket PC, do wyboru mamy aż 8 różnych pędzli a każdy z nich może być w innym kolorze.

 • AndroPic 1.0.5

  AndroPic to stosunkowo nowe narzędzie do zarządzania zdjęciami w naszym telefonie wyposażonym w platformę Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PictureGPS - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ