Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PhotoBook 1.3 (WM) - Mobile

Kategoria: Grafika
Producent: Lonely Cat Games
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.05.2010
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 257

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PhotoBook 1.3 (WM) - Mobile

             PhotoBook jest doskonała propozycją zastępującą systemową przeglądarkę zdjęć w telefonie z Windows Mobile.

Często kiedy gromadzimy coraz więcej zdjęć na karcie pamięci w telefonie zaczyna się problem z ich katalogowaniem oraz właściwym sortowaniem w efekcie czego tak naprawdę nie wiadomo gdzie i co się znajduje. Dzięki PhotoBook w wersji 1.3 zdjęcia będziemy mogli wygodnie przeglądać i wybierać ulubione fotografie. Co więcej aplikacja obsługuje większość popularnych plików zatem nie powinno być żadnego problemu z otwieraniem fotek. PhotoBook nie jest po Polsku. Należy pamiętać, że jest to wersja Trial zatem jeżeli po okresie próbnym chcesz nadal korzystać z PhotoBook za free należy wykupić licencję.

Aby wypróbować aplikację PhotoBook kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Grafika polecamy także inne programy do przeglądania zdjęć na Windows Mobile.

Podobne Grafika

 • Resco Photo Viewer 5.03 beta 3 (Symbian S60 3rd edition)

  Resco Photo Viewer to kolejna z serii funkcjonalnych przeglądarek plików graficznych na systemy Symbian OS.

 • Color Index 1.0

  Color Index to nie typowa aplikacja na platformę Android, która z pewnością znajdzie uznanie wśród Grafików.

 • XnView Smartphone WM 2003 v1.10

  Aplikacja XnView Pocket to wygodna i funkcjonalna przeglądarka plików graficznych. Program jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy przechowują w swoim telefonie pokaźne zbiory zdjęć i plików graficznych.

 • FreeFSWP 1.01.1

  FreeFSWP to prosty program, który wprowadza jedną istotną zmianę do systemu, o której nie pomyśleli twórcy platformy Symbian OS. Aplikacja umożliwia aktywację tapety w trybie pełnoekranowym, dotychczas z poziomu systemu użytkownik miał możliwość tylko ustawienia tapety na 3\4 ekranu bez pokrycia dolnej i górnej jego części.

 • Resco Photo Manager 7.03 (PocketPC)

  Resco Photo Manager to kolejna z serii funkcjonalnych przeglądarek plików graficznych na Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PhotoBook 1.3 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ