Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PhotoBook 1.20 (WM) - Mobile

Kategoria: Grafika
Producent: Lonely Cat Games
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 27.05.2010
Rozmiar: 600 kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 361

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PhotoBook 1.20 (WM) - Mobile

             PhotoBook można traktować jako świetne narzędzie stanowiące alternatywę dla wbudowanej w system przeglądarki grafik i zdjęć na Windows Mobile.

Aplikacja obsługuje wiele popularnych formatów graficznych a także może wyświetlić wiele danych na temat każdego zdjęcia, począwszy od formatu w jakim jest poprzez rozdzielczość, rozmiar, lokalizację itd. Program PhotoBoo kierowany jest do osób, posiadających spore zbiory fotek na swoich urządzeniach. Dzięki tej aplikacji zarządzanie zdjęciami stanie się o wiele łatwiejsze.
Na menu programu PhotoBook po Polsku będzie trzeba jeszcze zaczekać. Aplikacja jest w wersji Trial, zatem jeżeli po okresie próbnym będziesz chciał używać PhotoBook za free należy wykupić licencję. Jeżeli chcesz skorzystać z Mozilla Fennec teraz użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny.
Na naszej stronie w kategorii Grafika znajdziesz zawsze aktualne i praktyczne aplikacje na Windows Mobile.

Podobne Grafika

 • Spb Screenshot

  Program Spb Screenshot w wersji zaprojektowanej specjalnie pod systemy Windows Mobile to świetna i prosta aplikacja pozwalająca tworzyć zrzuty ekranu dla urządzeń mobile.

 • Resco Photo Manager 7.03 (PocketPC)

  Resco Photo Manager to kolejna z serii funkcjonalnych przeglądarek plików graficznych na Windows Mobile.

 • SplashPhoto 4.21 (S60 3rd)

  SplashPhoto to przeglądarka graficzna dla telefonów z systemem Symbian UIQ.

 • PhotoBook 1.3 (WM)

  PhotoBook jest doskonała propozycją zastępującą systemową przeglądarkę zdjęć w telefonie z Windows Mobile.

 • To The Point 0.94 (S60 3rd)

  To The Point to alternatywna przeglądarka zdjęć dla telefonów z systemem Symbian.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PhotoBook 1.20 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ