Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DrawingFTP 1.0 - Mobile

Kategoria: Grafika
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 26 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 773

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DrawingFTP 1.0 - Mobile

DrawingFTP to proste i funkcjonalne narzędzie napisane na platformy Windows Mobile przez wspomnianego już wcześniej programistę Vincenta Collurę. Osoba ta znana jest z tworzenia malutkich z reguły prostych aplikacji dla urządzeń mobilnych. DrawingFTP dla mobile zaprojektowano do rysowania grafiki, po stworzeniu obrazka za pomocą 7 znaków tekstowych aplikacja generuje nasze dzieło do formatu pliku bitmapy a następnie gotowy plik wysyła bezpośrednio na serwer FTP. Jak większość aplikacji tego autora również DrawingFTP jest za free. Aby skorzystać z DrawingFTP download należy kliknąć pobierz poniżej a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Grafika

 • Adobe Photoshop Express 1.3.1

  Dodawaj efekty, pomniejszaj, rozjaśniaj, przyciemniaj zdjęcia wszędzie i o każdej porze. Dziel się nimi z przyjaciółmi na stronie photoshop.com.

 • SketchArtist 2.6.1 (WM)

  SketchArtist dla Windows Mobile to program, który umożliwi nam stworzenie profesjonalnego portretu pamięciowego przestępcy lub osoby po prostu poszukiwanej.

 • PhotoBook 1.20 (WM)

  PhotoBook można traktować jako świetne narzędzie stanowiące alternatywę dla wbudowanej w system przeglądarki grafik i zdjęć na Windows Mobile.

 • PictureGPS

  PictureGPS to nie typowa aplikacja stworzona na systemy Windows Mobile przez znanego nam już autora Vincenta Collure służąca do dołączania współrzędnych geograficznych do plików multimedialnych.

 • a-watch 1.14 (WM)

  a-watch stanowi malutką aplikację, która w formie wygaszacza ekranu pokazuje na wyświetlaczu obecną datę wraz z godziną.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DrawingFTP 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ