Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Androkkid v.1.2.1 (WM) - Mobile

Kategoria: Grafika
Producent: Simon
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.05.2010
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 711

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Androkkid v.1.2.1 (WM) - Mobile

             Androkkid to doskonała propozycja dla osób chcących nieco  odmienić swój telefon bądź urządzenie mobilne. 

Nakładka współpracuje z systemami Windows Mobile i podobnie jak HTC Touch Flo odmienia całkowicie interfejs systemu. Sama nazwa aplikacji zmieniającej wygląd menu swoim designem nawiązuje do nowej platformy Android wykreowanej przez zespół Google. Na chwilę obecną Androkkid nie jest po Polsku. Jednak producent aplikacji firma Simon udostępnia program Androkkid do użytku za free. Jeżeli chcesz skorzystać z nakładki Androkkid użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Grafika znajdziesz również wiele innych ciekawych aplikacji na Windows Mobile.


Podobne Grafika

 • SketchArtist 2.6.1 (WM)

  SketchArtist dla Windows Mobile to program, który umożliwi nam stworzenie profesjonalnego portretu pamięciowego przestępcy lub osoby po prostu poszukiwanej.

 • Color Index 1.0

  Color Index to nie typowa aplikacja na platformę Android, która z pewnością znajdzie uznanie wśród Grafików.

 • Spb Imageer 1.6

  Spb Imageer jest potężnym kombajnem zaprojektowanym w celu usprawnienia pracy z Twoimi fotografiami wykonanymi aparatem cyfrowym.

 • Resco Photo Viewer 5.03 beta 3 (Symbian S60 3rd edition)

  Resco Photo Viewer to kolejna z serii funkcjonalnych przeglądarek plików graficznych na systemy Symbian OS.

 • FreeFSWP 1.01.1

  FreeFSWP to prosty program, który wprowadza jedną istotną zmianę do systemu, o której nie pomyśleli twórcy platformy Symbian OS. Aplikacja umożliwia aktywację tapety w trybie pełnoekranowym, dotychczas z poziomu systemu użytkownik miał możliwość tylko ustawienia tapety na 3\4 ekranu bez pokrycia dolnej i górnej jego części.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Androkkid v.1.2.1 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ