Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

a-watch 1.14 (WM) - Mobile

Kategoria: Grafika
Producent: Andrzej Banek
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2010
Rozmiar: 380 kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 376

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis a-watch 1.14 (WM) - Mobile

           a-watch stanowi malutką aplikację, która w formie wygaszacza ekranu pokazuje na wyświetlaczu obecną datę wraz z godziną.

Wydawać by się mogło, że to nic szczególnego i owszem tak rzeczywiście jest, ale warto zwrócić uwagę na fakt, że brak zbędnych grafik, upiększeń przycisków i różnych animacji powoduje mniejsze zużycie baterii, dzięki przyciemnionemu ekranowi. Taki m.in. cel chciał osiągnąć autor a-watch który udostępnił za free ten prosty wygaszacz. Menu a-watch nie jest po Polsku.

Aby wypróbować możliwości aplikacji a-watch kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Grafika znajdziesz również wiele innych ciekawych aplikacji na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Grafika

 • EyePhoto 1.1

  Nie wielka aplikacja EyePhoto stworzona pod systemy Windows Mobile to wszechstronne narzędzie do przeglądania oraz zarządzania zdjęciami.

 • SplashPhoto 4.21 (S60 3rd)

  SplashPhoto to przeglądarka graficzna dla telefonów z systemem Symbian UIQ.

 • PhotoSpot Lite 1.6

  PhotoSpot w wersji Lite pozwoli ci uzyskać jak najbardziej skrupulatne informację dotyczące zdjęć jakie wykonujesz aparatem cyfrowym znajdującym się w twoim telefonie.

 • Adobe Photoshop Express 1.3.1

  Dodawaj efekty, pomniejszaj, rozjaśniaj, przyciemniaj zdjęcia wszędzie i o każdej porze. Dziel się nimi z przyjaciółmi na stronie photoshop.com.

 • XnView Smartphone WM 2003 v1.10

  Aplikacja XnView Pocket to wygodna i funkcjonalna przeglądarka plików graficznych. Program jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy przechowują w swoim telefonie pokaźne zbiory zdjęć i plików graficznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: a-watch 1.14 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ