Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DrugCode - Mobile

Kategoria: Słowniki
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.05.2010
Rozmiar: 14 kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 231

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DrugCode - Mobile

              DrugCode to bardzo fajna i humorystyczna aplikacja, która pozwala na generowanie kodów i szyfrów jakimi posługują się dilerzy narkotyków.

Program po wybraniu konkretnego narkotyku oraz ilości pieniędzy generuje kod, który następnie można wpisując w okienko poniżej zdekodować;) Warto dodać, że do poprawnego działania aplikacja wymaga bibliotek Visual Basic oraz pliku BeanDLL.dll. Niestety menu DrugCode nie jest po Polsku. DrugCode jest całkowicie za free. Jeżeli chcesz pobrać program DrugCode użyj opcji download i za darmo ściągnij plik instalacyjny. W kategorii Słowniki znajdziesz także wiele innych aplikacji.

Podobne Słowniki


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DrugCode - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ