Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DailySpanish - Mobile

Kategoria: Słowniki
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.05.2010
Rozmiar: 1 Mb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 133

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DailySpanish - Mobile

             DailySpanish stanowi narzędzie, które możemy traktować jako podręczny słownik języka Angielskiego z Hiszpańskimi tłumaczeniami, z wbudowanym kalendarzem pozwalającym na usystematyzowanie nauki języka.

Słownik zawiera około 20,756 Hiszpańskich tłumaczeń. Każdego dnia program wyświetla listę słówek, których możesz się nauczyć. Warto pamiętać, że do poprawnego działania aplikacja wymaga bibliotek Visual Basic oraz pliku BeanDLL.dll. Menu DailySpanish nie jest po Polsku. DailySpanish jest całkowicie za free. Jeżeli chcesz pobrać program DailySpanish użyj opcji download i za darmo ściągnij plik instalacyjny. W kategorii Słowniki znajdziesz także inne ciekawe programy edukacyjne.

Podobne Słowniki

 • Xlator S60v2

  Xlator - Encyklopedia to nie zwykle przydatna aplikacja, która może zastąpić prawdziwy słownik. Ilekroć zdarzała się sytuacja, że potrzebowałeś skorzystać ze słownika i to często w najmniej spodziewanym momencie. Dzięki aplikacji Xlator sprawdzisz definicję każdego słowa szybko i bezproblemowo.

 • Cambridge Advanced Learner's Dictionary 4.00 (S60 1st)

  Obszerny słownik języka Angielskiego, który będzie bardzo przydatny dla osób uczących się języka.

 • Collins Polish Dictionary (PocketPC) 7.02

  Collins Polish Dictionary na platformy Windows Mobile to doskonały program wspomagający naukę języka angielskiego. Słownik Collins Polish Dictionary na urządzenia mobilne jest na tyle skuteczny i szybki, że w ciągu ułamku sekundy wyszukuje polskie tłumaczenie wybranego słowa.

 • DailyFrench

  DailyFrench stanowi narzędzie, które możemy traktować jako podręczny słownik języka Angielsko-Francuskiego, z wbudowanym kalendarzem pozwalającym na usystematyzowanie nauki języka.

 • MSDict Oxford Dictionary of Idioms Symbian OS Series 60 4.0

  Słownik angielskich idiomów zawierający ponad 5000 haseł.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DailySpanish - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ