Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DailyPolish - Mobile

Kategoria: Słowniki
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.05.2010
Rozmiar: 1.01 Mb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 832

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DailyPolish - Mobile

             DailyPolish stanowi narzędzie, które możemy traktować jako podręczny słownik języka angielskiego z polskimi tłumaczeniami, z wbudowanym kalendarzem pozwalającym na usystematyzowanie nauki języka.

Słownik zawiera około 24,753 Polskich tłumaczeń. Każdego dnia program wyświetla listę słówek, których możesz się nauczyć. Warto pamiętać, że do poprawnego działania aplikacja wymaga bibliotek Visual Basic oraz pliku BeanDLL.dll. Menu DailyPolish nie jest po Polsku. DailyPolish jest całkowicie za free. Jeżeli chcesz pobrać program DailyPolish użyj opcji download i za darmo ściągnij plik instalacyjny. W kategorii Słowniki znajdziesz także inne ciekawe programy edukacyjne.

Podobne Słowniki

 • Pocket Oxford English Dictionary Symbian UIQ 3

  Popularny słownik języka angielskiego. Aplikacja wyróżnia się dużą ilością zwrotów w bazie danych oraz przejrzystymi definicjami idiomów.

 • Collins Polish Dictionary (PocketPC) 7.02

  Collins Polish Dictionary na platformy Windows Mobile to doskonały program wspomagający naukę języka angielskiego. Słownik Collins Polish Dictionary na urządzenia mobilne jest na tyle skuteczny i szybki, że w ciągu ułamku sekundy wyszukuje polskie tłumaczenie wybranego słowa.

 • Cambridge Advanced Learner's Dictionary 4.00 (S60 2st)

  Obszerny słownik języka angielskiego, który będzie bardzo przydatny dla osób uczących się języka.

 • Xlator S60v2

  Xlator - Encyklopedia to nie zwykle przydatna aplikacja, która może zastąpić prawdziwy słownik. Ilekroć zdarzała się sytuacja, że potrzebowałeś skorzystać ze słownika i to często w najmniej spodziewanym momencie. Dzięki aplikacji Xlator sprawdzisz definicję każdego słowa szybko i bezproblemowo.

 • Cambridge Advanced Learner's Dictionary 4.00 (S60 1st)

  Obszerny słownik języka Angielskiego, który będzie bardzo przydatny dla osób uczących się języka.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DailyPolish - Mobile

dodał: ~jack1232 , 15.11.2010

thanks!!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ