Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DailyGerman - Mobile

Kategoria: Słowniki
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.05.2010
Rozmiar: 143 Kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 361

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DailyGerman - Mobile

             DailyGerman stanowi narzędzie, które możemy traktować jako podręczny słownik języka Angielsko-Niemieckiego, z wbudowanym kalendarzem pozwalającym na usystematyzowanie nauki języka.

Słownik zawiera około 8,125 Niemieckich tłumaczeń. Każdego dnia program wyświetla listę słówek, których możesz się nauczyć. Warto pamiętać, że do poprawnego działania aplikacja wymaga bibliotek Visual Basic oraz pliku BeanDLL.dll. Menu DailyGerman nie jest po Polsku. DailyGerman jest całkowicie za free. Jeżeli chcesz pobrać program DailyGerman użyj opcji download i za darmo ściągnij plik instalacyjny. W kategorii Słowniki znajdziesz także inne ciekawe programy edukacyjne.

Podobne Słowniki


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DailyGerman - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ