Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DailyFrench - Mobile

Kategoria: Słowniki
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.05.2010
Rozmiar: 1,7 Mb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 227

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DailyFrench - Mobile

             DailyFrench stanowi narzędzie, które możemy traktować jako podręczny słownik języka Angielsko-Francuskiego, z wbudowanym kalendarzem pozwalającym na usystematyzowanie nauki języka.

Słownik zawiera około 35,273 Francuskch tłumaczeń. Każdego dnia program wyświetla listę słówek, których możesz się nauczyć. Warto pamiętać, że do poprawnego działania aplikacja wymaga bibliotek Visual Basic oraz pliku BeanDLL.dll. Menu DailyFrench nie jest po Polsku. DailyFrench jest całkowicie za free. Jeżeli chcesz pobrać program DailyFrench użyj opcji download i za darmo ściągnij plik instalacyjny. W kategorii Słowniki znajdziesz także inne ciekawe programy edukacyjne.

Podobne Słowniki

 • SlovoEd Express Polish Dictionaries

  SlovoEd Express to wszechstronna aplikacja pracująca na systemach Symbian OS, z której pomocą przetłumaczymy polskie wyrazy na jeden z ośmiu dostępnych języków.

 • Cambridge Advanced Learner's Dictionary 5.80 (Smartphone)

  Cambridge Advanced Learner's Dictionary stanowi bogaty słownik angielsko polski na telefon. Znajdziemy w nim aż około 170 000 słówek oraz zwrotów.

 • Cambridge Advanced Learner's Dictionary 2.50

  Cambridge Advanced Learner's Dictionary to obszerny i popularny słownik języka angielskiego na telefony z systemem Symbian OS. Cambridge Advanced zawiera około 170 tys. słów i zwrotów wraz z praktycznymi przykładami i zdaniami z wykorzystaniem danych słów.

 • Cambridge Advanced Learner's Dictionary 5.80 (Pocket PC)

  Cambridge Advanced Learner's Dictionary stanowi bogaty słownik angielsko polski na telefon. Znajdziemy w nim aż około 170 000 słówek oraz zwrotów.

 • Xlator - Encyklopedia S60 Java

  Xlator - Encyklopedia to nie zwykle przydatna aplikacja, która może zastąpić prawdziwy słownik. Ilekroć zdarzała się sytuacja, że potrzebowałeś skorzystać ze słownika i to często w najmniej spodziewanym momencie. Dzięki aplikacji Xlator sprawdzisz definicję każdego słowa szybko i bezproblemowo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DailyFrench - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ