Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cambridge Advanced Learner's Dictionary 5.80 (Smartphone) - Mobile

Kategoria: Słowniki
Producent: Mobile Systems
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.11.2008
Rozmiar: 7.5 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 1545

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Cambridge Advanced Learner's Dictionary 5.80 (Smartphone) - Mobile


Cambridge Advanced Learner's Dictionary stanowi bogaty słownik angielsko polski na telefon. Znajdziemy w nim aż około 170 000 słówek oraz zwrotów. Advanced Learner's Dictionary jest doskonałym narzędziem do nauki języka angielskiego. Ten wyjątkowy słownik polsko angielski, który jest zaprojektowany na telefon zawiera w sobie przykładowe zdania z wykorzystaniem danych wyrażeń oraz pokazuje jak często dane wyrażenia występują. Słownik posiada funkcję dynamicznego wyszukiwania zwrotów, co oznacza, że już podczas wypisywania liter program podaje propozycję. Advanced Learner's Dictionary  stanowi szeroko pojęty słownik angielsko polski oraz polsko angielski, który bez trudu możesz zainstalować na swój telefon, aby to uczynić kliknij przycisk pobierz poniżej a wtedy nastąpi download słownika bezpośrednio na twój komputer.

PORADNIK INSTALACJI Cambridge Advanced Learner's Dictionary na urządzeniu z systemem windows mobile:

Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:
1.KABEL USB dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  
2.Bluetooth – instalujemy niezbędne sterowniki.
3.IrDa (port podczerwieni – rzadko używane)

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Należy pobrany uprzednio plik przekopiować z dysku twardego komputera do pamięci urządzenia (zalecamy na kartę pamięci). A następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacj, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

Podobne Słowniki


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cambridge Advanced Learner's Dictionary 5.80 (Smartphone) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ