Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cambridge Advanced Learner's Dictionary 5.80 (Pocket PC) - Mobile

Kategoria: Słowniki
Producent: Mobile Systems
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.11.2008
Rozmiar: 7.7 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 1100

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Cambridge Advanced Learner's Dictionary 5.80 (Pocket PC) - Mobile

Obszerny słownik  języka angielskiego, który będzie bardzo  przydatny dla osób uczących się języka.Zawiera około 170 tys. słów i zwrotów wraz z praktycznymi przykładami i zdaniami z wykorzystaniem danych słów. Program posiada wyszukiwarkę, która sama proponuje wyrazy po wpisaniu już pierwszych znaków, oraz obsługuje wyszukiwanie z symbolami.
Hasła w słowniku zawierają również powiązania z innymi rekordami.

Wersja testowa pozwala  na 30 dni darmowego użytkowania.

Podobne Słowniki

 • Best Kamasutra version 1.00 Windows Mobile

  Ciekawa aplikacja będąca elektroniczną wersją indyjskiej księgi miłości. Program zawiera 605 ilustracji prezentujących przeróżne pozy miłosne.

 • LingvoSoft Talking Dictionary 2008 German - Polish (Pocket PC)

  LingvoSoft Talking Dictionary 2008 jest typowym słownikiem niemiecko polskim, polsko niemieckim na telefon. Bardzo prosta w użyciu aplikacja na systemy windows mobile zawiera w sobie ogromną liczbę słów oraz wyrażeń.

 • Cambridge Advanced Learner's Dictionary 2.70 (S80)

  Obszerny słownik języka Angielskiego, który będzie bardzo przydatny dla osób uczących się języka.

 • MSDict Oxford Dictionary of Idioms Pocket PC 5.50.92

  Słownik MSDict Oxford Dictionary of Idioms Pocket jest nie zwykle bogatą aplikacją w zasadzie pod każdą platformę systemów mobilnych. Jednak tutaj opisany program dotyczy systemów windows mobile.

 • Xlator - Encyklopedia S60 Java

  Xlator - Encyklopedia to nie zwykle przydatna aplikacja, która może zastąpić prawdziwy słownik. Ilekroć zdarzała się sytuacja, że potrzebowałeś skorzystać ze słownika i to często w najmniej spodziewanym momencie. Dzięki aplikacji Xlator sprawdzisz definicję każdego słowa szybko i bezproblemowo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cambridge Advanced Learner's Dictionary 5.80 (Pocket PC) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ