Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Kamasutra version 1.00 Windows Mobile - Mobile

Kategoria: Słowniki
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 783 KB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 2529

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best Kamasutra version 1.00 Windows Mobile - Mobile

Best Kamasutra jest aplikacją pod systemy windows mobile dozwoloną dla osób które ukończyły 18 lat. Kamsutra mobile zawiera w sobie aż 240 graficznie przedstawionych pozycji miłosnych.  Dzięki niemu z pewnością urozmaicimy relacje seksualne z naszym partnerem;) Program Kamasutra pozwala nam na sortowanie wybranych kategorii  wg pozycji lub wyświetlenie wszystkich na raz. Dostępne kategorie to m.in.:  Ulubione, Losowe, Mężczyzna u góry, Kobieta u góry, 6 na 9, na siedząco oraz wiele innych. Używając  komend w menu możesz od razu przejść do wybranej pozycji wpisując jej numer w konkretnej kategorii. Przedstawiona aplikacja to wersja Trial, jeżeli chcesz ją wypróbować kliknij pobierz poniżej.

PORADNIK INSTALACJI Best Kamasutra version 1.00 Windows MobileBest na urządzeniu z systemem windows mobile:

Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:
1.KABEL USB dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  
2.Bluetooth – instalujemy niezbędne sterowniki.
3.IrDa (port podczerwieni – rzadko używane)

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Należy pobrany uprzednio plik przekopiować z dysku twardego komputera do pamięci urządzenia (zalecamy na kartę pamięci). A następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacj, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.


Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

Podobne Słowniki


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Kamasutra version 1.00 Windows Mobile - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ