Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ConversionGoogler - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.05.2010
Rozmiar: 45 kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 170

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ConversionGoogler - Mobile

               ConversionGoogler to ciekawa i praktyczna aplikacja stworzona na Windows mobile, która jak sama nazwa wskazuje, umożliwia przeprowadzanie konwersji różnych jednostek w oparciu o serwisy google. 

Jest to swego rodzaju konwerter on-line dla około 10 typów jednostek. Wybierz jednostkę a następnie wprowadź jej wartość a program ConversionGoogler wyświetli wyniki. Serwis pracuje w oparciu o stronę google.com. Aplikacja do poprawnego działania wymaga bibliotek Visual Basic oraz pliku BeanDLL.dll. Niestety menu ConversionGoogler nie jest po Polsku. ConversionGoogler jest całkowicie za free. Jeżeli chcesz pobrać program ConversionGoogler użyj opcji download i za darmo ściągnij plik instalacyjny. Polecamy także inne programy w kategorii Mobilne Biuro i Pozostałe

Podobne Pozostałe

 • Handy Calculator S60 3rd Edition

  Alternatywa dla standardowego kalkulatora dla telefonów z systemem Symbian.

 • Placemaps 0.4

  Placemaps ułatwia odnajdywanie się za pomocą Google Maps.

 • SKHexEd 1.0.50

  SKHexEd na systemy windows mobile jest bardzo pomocnym narzędziem przede wszystkim dla profesjonalnych graczy oraz dla programistów. Jest to aplikacja która umożliwia edycję plików heksadecymalnych.

 • AllFinder: Quick Lookup 1.1.4

  Przydatne narzędzie służące do przeszukiwania zawartości telefonu komórkowego

 • Periodic Table 1.1

  Funkcjonalna aplikacja wyświetlająca dane układu okresowego pierwiastków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ConversionGoogler - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ