Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Windows Mobile StopWatch 2.1 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: SlickTools
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.10.2008
Rozmiar: 39 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 2301

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Windows Mobile StopWatch 2.1 - Mobile

Aplikacja Windows Mobile StopWatch na systemy mobile została stworzona jako wielofunkcyjny i zaawansowany timer, znajdziemy w nim również funkcję minutnika. Windows Mobile StopWatch szczególnie znajdzie zastosowanie u osób, które cenią sobie kontrolę czasu, np. przy porannym joggingu lub w innych dyscyplinach sportowych jak pływanie. Program ukazuje dokładną godzinę oraz datę rozpoczęcia odliczania, odliczany czas jaki minął od startu, a po zakończeniu zapisuje wyniki. Windows Mobile StopWatch udostępniony jest jako pełna wersja na licencji freeware, nie jest dostępny natomiast w języku pl.  Aby uruchomić Windows Mobile StopWatch konieczna jest instalacja .NET Compact Framework 2.0 lub nowszego. Jeżeli chcesz przekonać się o możliwościach Windows Mobile StopWatch kliknij przycisk pobierz, a wtedy nastąpi download pliku instalacyjnego wprost na twój komputer.

PORADNIK INSTALACJI Windows Mobile StopWatch 2.1 na urządzeniu z systemem windows mobile:

Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:
1.KABEL USB dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  
2.Bluetooth – instalujemy niezbędne sterowniki.
3.IrDa (port podczerwieni – rzadko używane)
Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Należy pobrany uprzednio plik przekopiować z dysku twardego komputera do pamięci urządzenia (zalecamy na kartę pamięci). A następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacj, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Kompatybilne modele:

HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • PhatNotes 5.4 for Windows Mobile

  PhatNotes to aplikacja pozwalająca na właściwe zarządzanie notatkami w systemie Windows Mobile.

 • MoneyManager 1.4.1

  Narzędzie MoneyManager napisane na telefony pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS stworzono z myślą o właściwym zarządzaniu domowym budżetem.

 • Best Converter version 2.00 Series 80

  Best Converter na urządzenia mobile pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS to chyba najbardziej rozbudowany i wszechstronny przelicznik jednostek miar jaki istnieje obecnie na rynku.

 • Handy Profiles

  Handy Profile to aplikacja na telefon pracujący pod kontrolą systemu Symbian OS stanowiąca rozszerzenie możliwości zarządzania profilami w urządzeniach przenośnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Windows Mobile StopWatch 2.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ