Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WeatherBug 1.0 beta (PocketPC) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: AWS Convergance Technologies, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.06.2010
Rozmiar: 25 kb
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 35

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WeatherBug 1.0 beta (PocketPC) - Mobile

            WeatherBug to znakomita aplikacja służąca jako kieszonkowy asystent pogodowy. Baza programu zawiera aż 45 tys. lokalizacji, w których mamy możliwość sprawdzenia prognozy pogody. 

Obsługa narzędzia WeatherBug jest dziecinnie prosta i nie istotne czy jesteś początkującym czy zaawansowanym użytkownikiem, z pewnością nie przysporzy ci kłopotu. Asystent pogodowy pozwala na oglądanie zdjęć satelitarnych, sprawdzanie prędkości wiatru, ciśnienia lub temperatury na wyświetlanej mapie. Producent udostępnia program WeatherBug za free. Menu aplikacji WeatherBug nie jest po Polsku.

Aby skorzystać z aplikacji WeatherBug kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Asystenci, Organizery znajdziesz zarówno nowe jak i najpopularniejsze programy na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Tenki 0.82 beta Windows Mobile

  Tenki to kolejna z serii nie wielkich aplikacji pod Windows Mobile do sprawdzania aktualnego stanu pogody.

 • OneTouch Timer Free 4.1.3

  OneTouch Timer to aplikacja która pozwoli ci cieszyć się całym centrum zarządzania czasem w jednym miejscu twojego telefonu.

 • I owe U, You Owe Me 1.4.0 (Symbian S60 3rd edition)

  Aplikacja pod nazwą I owe U, You Owe Me na mobile jest prostym programem służącym do prowadzenia spisu rzeczy zarówno pożyczonych od nas jak i tych pożyczonych przez nas.

 • Memento 1.8.2

  Memento to aplikacja na platformy Android służąca jako podręczny asystent, baza danych - gdzie każde informacje, typu przypomnienia, powiadomienia, alerty, zadania itp. są zgromadzone w jednym miejscu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WeatherBug 1.0 beta (PocketPC) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ