Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TravelMonths 1.0 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.10.2008
Rozmiar: 20 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 222

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TravelMonths 1.0 - Mobile

Niewielka aplikacja TravelMonths pracująca pod systemami windows mobile, której autorem jest już znany nam Vincent Collura jest narzędziem szczególnie przydatnym podczas zagranicznych podróży. TravelMonths dla urządzeń mobile umożliwia sprawdzenie w jakie dni w poszczególnych Państwach wypadają święta, dni wolne od pracy, dni w których urzędy są nieczynne itp. W aplikacji wprowadzono aż 43 Państwa, wystarczy wpisać kraj, zaznaczyć miesiąc i program pokaże wyniki. TravelMonths współpracuje z serwisem TimeAndDate.com, nie jest dostępny w języku pl. Aby przekonać się o możliwościach programu TravelMonths, kliknij pobierz a wtedy nastąpi download pliku instalacyjnego wprost na twój komputer. Narzędzie do poprawnego działania wymaga pliku BeanDLL.dll oraz bibliotek Visual Basic.


PORADNIK INSTALACJI TravelMonths na urządzeniu z systemem windows mobile:

Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:
1.KABEL USB dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  
2.Bluetooth – instalujemy niezbędne sterowniki.
3.IrDa (port podczerwieni – rzadko używane)

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Należy pobrany uprzednio plik przekopiować z dysku twardego komputera do pamięci urządzenia (zalecamy na kartę pamięci). A następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacj, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Handy Converter for UIQ 3.0

  Aplikacja Handy Converter dla mobile od Paragon-software jest niezwykle pomocna podczas konwersji różnych wartości miar oraz walut dla urządzeń z systemem Symbian S60.

 • PhatNotes 5.4 for Windows Mobile

  PhatNotes to aplikacja pozwalająca na właściwe zarządzanie notatkami w systemie Windows Mobile.

 • Spyphone 1.0 (S60 3rd edition)

  Spyphone to doskonała aplikacja na systemy Symbian OS, która pozwala na kontrolowanie naszego dziecka kiedy jesteśmy poza domem, np. w miejscu pracy. Działanie programu opiera się na wykonywaniu połączenia pod zdefiniowany wcześniej numer w momencie kiedy poziom hałasu w pomieszczeniu przekroczy pewną ustaloną wartość.

 • Best GSMNavigator 1.00 (UIQ 3)

  Nie zwykle przydatna aplikacja Best GSMNavigator na telefony pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS umożliwia zdefiniowanie konkretnych czynności przy zmianie położenia naszego urządzenia mobilnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TravelMonths 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ