Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tip Calculator 1.0 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Tip Calculator
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.05.2010
Rozmiar: 812 KB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 90

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Tip Calculator 1.0 - Mobile

        Tip Calculator jest prostym programem dla Windows Mobile do obliczania napiwków połączonych z całym rachunkiem np. w Restauracji czy w Pubie. 

Wystarczy podać ile wynosi ogólny rachunek jaki mamy do zapłacenia a program zasugeruje nam jaki napiwek powinniśmy zostawić obsłudze. Dodatkowo możemy sami procentowo ustalać, np. jaki procent kwoty przeznaczymy na napiwek od wartości całego rachunku.

Tip Calculator jest całkowicie za free. Tip Calculator nie jest po Polsku. Aby ściągnąć  Tip Calculator użyj opcji download i za darmo pobierz plik

instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów w kategorii Asystenci, Organizery.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Best Birthday version 1.00 UIQ3

  Best Birthday dla urządzeń mobile z systemem Symbian OS jest przydatnym narzędziem które pomaga w prosty sposób organizować przypomnienia o zbliżających się rocznicach oraz ważnych terminach.

 • Calcohol 0.3.3 (Symbian S60 3rd edition)

  Calcohol jest przydatnym i praktycznym programem, który umożliwi nam śledzenie jak alkohol metabolizuje się w naszym organizmie.

 • Finanz UIQ 2.15

  Finanz UIQ 2.15 jest rozbudowanym asystentem biznesowym. Program posiada wbudowany kalkulator oraz aktualizowany przez Internet przelicznik walut.

 • Projekt Series 80 1.22

  Aplikacja pod nazwą Projekt dla mobile na systemy Symbian OS to doskonały asystent osobisty o rozbudowanych możliwościach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tip Calculator 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ