Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tenki 0.82 beta Windows Mobile - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: alfcen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.06.2010
Rozmiar: 650 kb
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 146

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Tenki 0.82 beta Windows Mobile - Mobile

     Tenki to kolejna z serii nie wielkich aplikacji pod Windows Mobile do sprawdzania aktualnego stanu pogody.

Program po podłączeniu się do sieci pobiera informacje na temat aktualnej temperatury, prędkość wiatru, ciśnienie oraz widoczność. Oczywiście istnieje także możliwość sprawdzenia prognozy pogody na kilka dni do przodu. Z aplikacji Tenki możemy korzystać za free. Niestety na menu programu Tenki w wersji po Polsku trzeba będzie jeszcze zaczekać. 

Aby skorzystać z aplikacji Tenki kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Asystenci, Organizery znajdziesz zarówno nowe jak i najpopularniejsze programy na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Handy Expense S60 3rd Edition 3.01

  Handy Expense dla mobile to funkcjonalny i praktyczny w wykorzystaniu program pozwalający na monitorowanie codziennych wydatków. Aplikacja pozwala na skrupulatne śledzenie wydatków poniesionych podczas wycieczek, wyjazdów czy podróży służbowych.

 • Handy Alarm S60 2nd Edition

  Handy Alarm na telefon stanowi wszechstronny budzik posiadający sporo przydatnych funkcji. Z powodzeniem zastępuje standardowy budzik na telefon i pozwala zdefiniować cykliczność alarmów, dodawać notatki tekstowe lub przypisywać do alarmu różne rodzaje dzwonków.

 • HandWallet Windows Mobile, WinCE 640X480

  Dzięki aplikacji HandWallet for windows mobile, mamy pełną kontrolę nad szeroko pojętymi finansami. Program pozwala zaplanować wykorzystanie domowego budżetu, umożliwia śledzenie limitów kredytowych, stanów kont bankowych, planować wydatki, oraz sprawdzać aktualne zadłużenia.

 • Best Timer 2.0 (Symbian S60v5)

  Best Timer to wielozadaniowa aplikacja umieszczona w jednym interfejsie prostym i przyjaznym dla użytkownika. To zarazem stoper, przypominacz a także lista zadań w jednym miejscu. Z wszystkich funkcji możemy korzystać jednocześnie a przy tym program jest bardzo stabilny i nie wiesza się.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tenki 0.82 beta Windows Mobile - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ