Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SSContact 1.1.3 WM - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: XDA Developers
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.10.2010
Rozmiar: 17 kB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 146

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SSContact 1.1.3 WM - Mobile

SSContact to darmowa aplikacja służąca do zarządzania książką telefoniczną o interfejsie łudząco podobnym do tego jaki znajduje się w telefonach IPhone firmy Apple. Jeżeli jesteś lub byłeś użytkownikiem tej platformy mobilnej i obecnie używasz Windows Mobile aplikacja jest stworzona z myślą o takich osobach jak ty. SSContact posiada dwa różne tematy jasny oraz ciemny. Program wyposażony jest także w ikonę umożliwiającą szybkie połączenie a do dzięki dużej i przejrzystej klawiaturze ekranowej wyszukiwanie kontaktów stanie się przyjemnością. Ponadto wpisy możemy dowolnie edytować i sortować w porządku rosnącym lub malejącym np. po imieniu lub nazwisku.

PORADNIK INSTALACJI
Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia. Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • HandWallet Symbian Series 60 2nd edition

  Dzięki aplikacji HandWallet for mobile napisaną na systemy Symbian OS, mamy pełną kontrolę nad szeroko pojętymi finansami. Program pozwala zaplanować wykorzystanie domowego budżetu, umożliwia śledzenie limitów kredytowych, stanów kont bankowych, planować wydatki, oraz sprawdzać aktualne zadłużenia.

 • Best Dates version 1.06 UIQ

  Best Dates przeznaczona na telefony z systemem Symbian OS to praktyczna aplikacja, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zapominalskim. Program przypomina o ważnych rocznicach, urodzinach, imieninach, terminach, spotkaniach, zadaniach i wielu innych zdefiniowanych przez nas pozycjach.

 • Handy Clock (S60 3rd) 4.06

  Handy Clock to doskonała propozycja dla osób często podróżujących. Program stanowi zbiór narzędzi do zarządzania czasem w jednym miejscu.

 • Tenki 0.82 beta Windows Mobile

  Tenki to kolejna z serii nie wielkich aplikacji pod Windows Mobile do sprawdzania aktualnego stanu pogody.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SSContact 1.1.3 WM - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ