Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spb Finance 2.8.0 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Spb Software House
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.11.2008
Rozmiar: 6.4 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 302

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Spb Finance 2.8.0 - Mobile

Spb Finance kolejny produkt stworzony przez SPB Software House na platformę widnow mobile jest aplikacją służącą do zarządzania finansami. Wystarczy po prostu wprowadzić swoje dane o wydatkach a program je zapamięta, dzięki funkcji auto uzupełniania łatwo znajdziemy uprzednio wprowadzone transakcje. Spb Finance w przyjazny sposób integruje się i współpracuje z Microsoft Money i Intuit Quicken ®. Program w wersji mobile pozwala także obsługiwać MS Money 2007, ActiveSync 4.0, tworzyć zaawansowane raporty, łączyć, planować  transakcje, szyfrować dane i wiele innych.  Spb Finance jest dostępny w rodzimym języku pl, aby ściągnąć aplikację użyj opcji pobierz poniżej a wtedy nastąpi download pliku instalacyjnego wprost na twój komputer.

PORADNIK INSTALACJI Spb Finance na urządzeniu z systemem windows mobile:

Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:
1.KABEL USB dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  
2.Bluetooth – instalujemy niezbędne sterowniki.
3.IrDa (port podczerwieni – rzadko używane)

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Należy pobrany uprzednio plik przekopiować z dysku twardego komputera do pamięci urządzenia (zalecamy na kartę pamięci). A następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacj, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Best Birthday 1.06 (UIQ 2)

  Best Birthday dla urządzeń mobile z systemem Symbian OS jest przydatnym narzędziem które pomaga w prosty sposób organizować przypomnienia o zbliżających się rocznicach oraz ważnych terminach.

 • MobileMoney 0.96

  MobileMoney to aplikacja ułatwiająca zarządzanie finansami.

 • Finger Keyboard 2.1 (Windows Mobile)

  Finger Keyboard na systemy Windows Mobile to aplikacja wyświetlająca wirtualną klawiaturę. Finger Keyboard stanowi na telefonie doskonałą jakość i wygodę zarówno dla użytkownika początkującego jak i zaawansowanego.

 • Nixie Watch 1.30 (Symbian OS)

  Nixie Watch to interesujący gadżet na systemy Symbian OS napisany w języku Python, służy do pokazywania godziny w nie typowy sposób. Jest to z pewnością aplikacja dla tych którzy nie cierpią rutyny w codziennym używaniu telefonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spb Finance 2.8.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ