Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spb Diary 2.5.8 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Spb Software House
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 2.3 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 740

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Spb Diary 2.5.8 - Mobile

Narzędzie Spb Diary umożliwia w swoisty sposób organizację wtyczki Today na platformach windows mobile. Aplikacja Spb Diary ułatwia dostęp do funkcji kalendarza, zdań, kontaktów, wiadomości, notatek w systemach mobile.  Działanie Spb Diary polega na gromadzeniu wszystkich informacji zebranych na urządzeniu w jednym miejscu, a dzięki wsparciu dla programu pocket Outlook ekran Today w twoim pocket PC stanie się szybko podstawowym interfejsem do wykonywania zadań. Program pozwala m.in. na nawigację bez rysika, obsługę dodatkowych skórek,  wyświetlenie zakładek specjalnych wydarzeń (urodziny i inne). Spb Diary nie jest aplikacją działająca w języku pl, aby pobrać aplikację kliknij przycisk poniżej, wtedy nastąpi download pliku instalacyjnego wprost na twój komputer.

PORADNIK INSTALACJI Spb Diary na urządzeniu z systemem windows mobile:

Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:
1.KABEL USB dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  
2.Bluetooth – instalujemy niezbędne sterowniki.
3.IrDa (port podczerwieni – rzadko używane)
Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Należy pobrany uprzednio plik przekopiować z dysku twardego komputera do pamięci urządzenia (zalecamy na kartę pamięci). A następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacj, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Handy Converter for UIQ 3.0

  Aplikacja Handy Converter dla mobile od Paragon-software jest niezwykle pomocna podczas konwersji różnych wartości miar oraz walut dla urządzeń z systemem Symbian S60.

 • MortScript WM Smartphone 4.1

  MortScript to aplikacja, która interpretuje skrypty - np. plików *.bat znanych z systemu DOS.

 • Nice Alarm 1.6 (Symbian S60 3rd edition)

  NiceAlarm to kolejne ciekawe rozwiązanie z serii programów do zarządzania czasem. Aplikacja pozwoli nam ustawić budzik np. w formie naszej ulubionej piosenki.

 • HourPower 1.5.0 (S60 3rd)

  HourPower na telefon to narzędzie stworzone na systemy Symbian OS z myślą o wszystkich zaspanych osobach. Aplikacja jest na tyle prosta, że wystarczy użyć jedego przycisku a program poinformuje nas, która jest aktualnie godzina.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spb Diary 2.5.8 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ