Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SimpTimer 1.0 (WM 2003, 5/6) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Fann Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2010
Rozmiar: 135 kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 490

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SimpTimer 1.0 (WM 2003, 5/6) - Mobile

         Aplikacja SimpTimer to nie wielki program, który służy jako podręczny stoper na systemy Windows Mobile.

W SimpTimer mamy możliwość uruchomienia równolegle do sześciu stoperów jednocześnie. Aplikacja została przetestowana i działa na systemach WM 2003 smartphone oraz wersjach 5 oraz 6. Menu aplikacji SimpTimer nie jest po Polsku. Dzięki temu, że producent udostępnia SimpTimer za free możemy korzystać z programu bez żadnych ograniczeń.

Aby wypróbować możliwości aplikacji SimpTimer kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Asystenci, Organizery znajdziesz również wiele innych ciekawych aplikacji na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Voice Reminder 1.34

  Voice Reminder to funkcjonalna aplikacja pełniąca funkcję organizera – managera zadań.

 • Best Birthday version 1.00 Windows Mobile

  Best Birthday jest to przydatne narzędzie, które pomaga w prosty sposób organizować przypomnienia o zbliżających się rocznicach, ważnych terminach.

 • Easy Expenses 0.94.5

  Jeżeli zależy ci na kontrolowaniu własnych wydatków i zarządzaniu wirtualnym portfelem z pomocą nadchodzi aplikacja Easy Expenses for Windows mobile.

 • Projekt UIQ 1.54

  Aplikacja pod nazwą Projekt dla mobile na systemy Symbian OS to doskonały asystent osobisty o rozbudowanych możliwościach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SimpTimer 1.0 (WM 2003, 5/6) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ