Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Resco Keyboard Pro 5.23 (WM) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Resco
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.06.2010
Rozmiar: 700 kb
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 257

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Resco Keyboard Pro 5.23 (WM) - Mobile

            Resco Keyboard Pro to kolejna aplikacja z serii wspomagaczy wprowadzania danych do naszych Pocket PC. Program działa tylko na Windows Mobile wyświetlając wygodną, ekranową klawiaturę.

Aby praca z programem była wygodniejsza i szybsza klawisze podzielono na grupy takie jak cyfry, znaki specjalne oraz litery. Dzięki temu każdy klawisz może być większy a więc niesie to za sobą mniejsze prawdopodobieństwo pomyłki. Producent udostępnia wersję Trial, zatem aby korzystać z Resco Keyboard Pro za free należy wykupić licencję. Aplikacja Resco Keyboard Pro w wersji po Polsku nie występuje.

Aby skorzystać z programu Resco Keyboard Pro użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Asystenci, Organizery znajdziesz zawsze najnowsze aplikacje. Zapraszamy

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • BooksCategorys 1.0

  Program BooksCategorys, którego twórcą jest już wspomniany kilkukrotnie Vincent Collura – jest malutką aplikacją, która służy do tworzenia kategorii książek a także umożliwia w prosty sposób tworzenie listy kodów książek dostępnych na stronie Gutenberg.org.

 • Due Today 1.3.6

  Due Today oferuje funkcjonalny mechanizm, który pomoże ci sprawnie i szybko organizować sprawy zawodowe oraz osobiste dnia codziennego.

 • Flying Money Manager 1.6.4

  Aplikacja Flying Money Manager na telefon stanowi świetną propozycję dla osób planujących skrupulatnie zarządzać swoim domowym budżetem.

 • Finanz Series 80 1.13

  Finanz Series 80 1.13 jest rozbudowanym asystentem biznesowym. Program posiada wbudowany kalkulator oraz aktualizowany przez Internet przelicznik walut.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Resco Keyboard Pro 5.23 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ