Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc World Traveller Windows Mobile PPC 1.09 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 2.3 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 384

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc World Traveller Windows Mobile PPC 1.09 - Mobile

Aplikacja Psiloc World Traveler dostępna na systemy windows mobile jest propozycją dla osób często podróżujących, osób będących w nieustannym ruchu. Psiloc World Traveler jest napisany w taki sposób aby udzielać praktycznych informacji oraz rad w najistotniejszych sprawach podczas odwiedzin w obcych krajach. Psiloc World Traveler na platoformy mobile wyposażony jest w różne tzw. „moduły”. Jedynym z nich jest np. moduł Flight Assistant, który po wprowadzeniu daty wylotu oraz nr lotu umożliwia sprawdzenie w trybie online statusu kursu. Innym moduł w Psiloc World Traveler powiadomi nas o prognozie pogodny na kolejne 5 dni a dzięki Travel Safe wprowadzimy nasze poufna hasła i dane do chronionej szyfrem bazy danych. Oprocz tego aplikacja oferuję obsługę GPS, funkcję zegara światowego oraz przelicznik walut. Psiloc World Traveler nie jest dostępna w języku pl, ściągnąć ją możesz klikając pobierz, wtedy nastąpi download pliku instalacyjnego wprost na twój komputer.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia. Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Business Card Reader v1.1

  Business Card Reader to innowacyjna aplikacja służąca do skanowania wizytówek, stworzona na systemy Windows Mobile.

 • y-alarms 0.51

  Aplikacja Y-alarms stworzona na telefony z systemem Symbian OS to świetna alternatywa dla standardowego budzika wbudowanego w systemie naszego telefonu.

 • Projekt S60 3rd Edition 1.10

  Aplikacja pod nazwą Projekt dla mobile na systemy Symbian OS to doskonały asystent osobisty o rozbudowanych możliwościach.

 • Communication Manager Pro VGA 1.2

  Communication Manager Pro to wielofunkcyjny program, który pozwala swojemu Użytkownikowi na zapisywanie ustawień w postaci gotowych profili a następnie automatycznie ich przełączanie w zależności od położenia i czasu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc World Traveller Windows Mobile PPC 1.09 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ