Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pocket Alarm 2.18.5 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Wizcode
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.11.2008
Rozmiar: 74 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 1234

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Pocket Alarm 2.18.5 - Mobile

Aplikacja Pocket Alarm jest synonimem niezwykle zaawansowanego budzika na systemy windows mobile posiadającego mnóstwo przydanych opcji. Aplikacja Pocket Alarm pozwala  na konfigurowanie pluginu Today w urządzeniach przenośnych mobile. Dzięki niemu mamy możliwość ustawień dość nie typowych przypomnień oraz różnego rodzaju alarmów. Do każdego zdarzenia możemy dołączać notatki dźwiękowe, rysunkowe, tekstowe. Aplikacja pozwala np. na ustawienie takie opcji drzemki, która będzie wymagała rozwiązania jakiegoś prostego zadania aby wyłączyć poranny alarm. Jak się okazuje Pocket Alarm dostępny jest w języku pl. Aplikację można pobrać na stronie producenta, download Pocket Alarm udostępniamy także poniżej, aby program znalazł się na twoim komputerze wystarczy kliknąć pobierz.

PORADNIK INSTALACJI Pocket Alarm na urządzeniu z systemem windows mobile:

Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:
1.KABEL USB dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  
2.Bluetooth – instalujemy niezbędne sterowniki.
3.IrDa (port podczerwieni – rzadko używane)

Istnieją dwie metody instalacji:
Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Należy pobrany uprzednio plik przekopiować z dysku twardego komputera do pamięci urządzenia (zalecamy na kartę pamięci). A następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacj, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Calcium 1.20 (Symbian S60 3rd edition)

  Calcium dla urządzeń mobile wyposażonych w system Symbian OS to doskonała i praktyczna alternatywa dla standardowego kalkulatora znajdującego się w systemie. Jak podaje Producent aplikacji firma mtvoid, ich kalkulator na telefon działa o połowę szybciej i sprawniej niż zwykłe, systemowe liczydło.

 • HandWallet Symbian Series 60 1st edition

  Dzięki aplikacji HandWallet for mobile napisaną na systemy Symbian OS, mamy pełną kontrolę nad szeroko pojętymi finansami. Program pozwala zaplanować wykorzystanie domowego budżetu, umożliwia śledzenie limitów kredytowych, stanów kont bankowych, planować wydatki, oraz sprawdzać aktualne zadłużenia.

 • ToDoManager 1.3.1

  ToDoManager dla mobile jest aplikacją, umożliwiającą zaplanowanie konkretnych czynności do zrealizowania.

 • Psiloc World Traveller Symbian UIQ 1.90

  Psiloc World Traveller to rozbudowany elektroniczny asystent podróży umożliwiający dostęp do ważnych i aktualnych informacji. Program jest doskonałym narzędziem dla wszystkich.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pocket Alarm 2.18.5 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ