Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PhoneLog 1.0 Beta - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Ryan Rife
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.10.2008
Rozmiar: 12 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 147

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PhoneLog 1.0 Beta - Mobile

PhoneLog to aplikacja, która pozwala na zsynchronizowanie urządzenia Pocket PC z programem Microsoft Outlook.

Program pozwala na wymianę informacji o histori połączeń, rachunkach itp.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • ChatAccounts

  ChatAccounts to kolejna aplikacja stworzona na Windows Mobile przez znanego programistę Vincent Collura, służąca do zapisywania i katalogowania informacji na temat różnych kont w internecie.

 • Handy Alarm S60 2nd Edition

  Handy Alarm na telefon stanowi wszechstronny budzik posiadający sporo przydatnych funkcji. Z powodzeniem zastępuje standardowy budzik na telefon i pozwala zdefiniować cykliczność alarmów, dodawać notatki tekstowe lub przypisywać do alarmu różne rodzaje dzwonków.

 • Flying Money Manager 1.6.4

  Aplikacja Flying Money Manager na telefon stanowi świetną propozycję dla osób planujących skrupulatnie zarządzać swoim domowym budżetem.

 • Best Dates version 1.03 Series 80

  Best Dates przeznaczona na telefony z systemem Symbian OS to praktyczna aplikacja, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zapominalskim. Program przypomina o ważnych rocznicach, urodzinach, imieninach, terminach, spotkaniach, zadaniach i wielu innych zdefiniowanych przez nas pozycjach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PhoneLog 1.0 Beta - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ