Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PhatNotes 5.4 for Windows Mobile - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Phatware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.06.2010
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 150

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PhatNotes 5.4 for Windows Mobile - Mobile

           PhatNotes to aplikacja pozwalająca na właściwe zarządzanie notatkami w systemie Windows Mobile.

Notatki mogą mieć przypisaną kategorię, konkretny temat oraz datę utworzenia - dzięki czemu wyszukiwanie ich będzie znacznie łatwiejsze. Nasze notatki będą także zawsze bezpieczne ponieważ producent wzbogacił program o zabezpieczenia hasłem. Niestety PhatNotes nie jest za free, po okresie próbnym aby nadal korzystać z aplikacji trzeba wykupić licencję. Narzędzie PhatNotes po Polsku nie jest dostępne.

Aby skorzystać z aplikacji PhatNotes kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Asystenci, Organizery znajdziesz zarówno najnowsze jak i starsze programy na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • 1Password 1.3.2 (iPhone)

  1Password służy do przechowywania haseł.

 • AquaAlarm 1.4 UIQ

  AquaAlarm dla urządzeń mobile pracujących pod kontrolą systemów Symbian OS jest dość przydatnym narzędziem stanowiącym alternatywę dla standardowego budzika w systemie.

 • Best Birthday version 1.00 Windows Mobile

  Best Birthday jest to przydatne narzędzie, które pomaga w prosty sposób organizować przypomnienia o zbliżających się rocznicach, ważnych terminach.

 • Best Timer 2.0 (Symbian S60v5)

  Best Timer to wielozadaniowa aplikacja umieszczona w jednym interfejsie prostym i przyjaznym dla użytkownika. To zarazem stoper, przypominacz a także lista zadań w jednym miejscu. Z wszystkich funkcji możemy korzystać jednocześnie a przy tym program jest bardzo stabilny i nie wiesza się.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PhatNotes 5.4 for Windows Mobile - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ