Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

myBudget 2.1 (WM) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Cicatrize
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2010
Rozmiar: 73 kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 6.1
Liczba pobrań: 117

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis myBudget 2.1 (WM) - Mobile

             myBudget jest propozycją dla osób, które lubią mięć kontrolę nad swoimi wydatkami, dosłownie zawsze pod ręką.

Można tworzyć listy swoich zarobków, podatków, kredytów, rat, wydatków na samochód, na zakupy itp. Aplikacja jest funkcjonalna i pozwala przeliczać to budżet w oparciu o różne funkcje. W dodatku obsługa programu jest nie zwykle prosta i intuicyjna. Niestety menu programu myBudget nie jest po Polsku. Jednak tutaj dobra wiadomość, myBudget jest całkowicie za free.

 Aby wypróbować możliwości aplikacji myBudget kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Asystenci, Organizery znajdziesz również wiele innych ciekawych aplikacji na Windows Mobile. Zapraszamy


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Weight Calculator WM Pocket PC 1.00

  Weight Calculator to prosty kalkulator masy ciała. Podaje szczegółowe informacje na temat współczynnika BMI, % tkanki tłuszczowej oraz perfekcyjną wagę w oparciu o nasz wiek i wzrost.

 • Spyphone 1.0 (S60 3rd edition)

  Spyphone to doskonała aplikacja na systemy Symbian OS, która pozwala na kontrolowanie naszego dziecka kiedy jesteśmy poza domem, np. w miejscu pracy. Działanie programu opiera się na wykonywaniu połączenia pod zdefiniowany wcześniej numer w momencie kiedy poziom hałasu w pomieszczeniu przekroczy pewną ustaloną wartość.

 • AquaCalendar (S80)

  AquaCalendar dla urządzeń mobile jest jedną z najlepszych aplikacji PIM na systemy Symbian OS. Narzędzie to stanowi wszechstronną aplikację łączącą Kalendarz, Zadania, Kontakty, Wiadomości, urodziny w jednym.

 • Best Converter version 2.00 Series 80

  Best Converter na urządzenia mobile pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS to chyba najbardziej rozbudowany i wszechstronny przelicznik jednostek miar jaki istnieje obecnie na rynku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: myBudget 2.1 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ