Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MonthsFTP 1.0 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.10.2008
Rozmiar: 90 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 157

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MonthsFTP 1.0 - Mobile

Prosty, nie wiele zajmujący program MonthsFTP napisany pod system windows mobile przez poznanego już wcześniej twórcę Vincenta Collura z pewnością przyda się do organizowania oraz planowania własnego czasu. Aplikacja MonthsFTP dla urządzeń mobile służy do prostego tworzenia plików tekstowych a następnie wstawiania ich w poszczególne dni w kalendarzu. Dzięki MonthsFTP nie dostępnym niestety w języku pl,  mamy również możliwość eksportowania wszystkich notatek z całego miesiąca do formatu pliku HTML. Następnie za pomocą przycisku "Update FTP server"  pozwala na przesłanie całego kalendarza na Server FTP. Pobierz MonthsFTP już teraz, klikając przycisk poniżej, a wtedy nastąpi download aplikacji wprost na twój komputer.

PORADNIK INSTALACJI MonthsFTP na urządzeniu z systemem windows mobile:

Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:

1.KABEL USB dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  
2.Bluetooth – instalujemy niezbędne sterowniki.
3.IrDa (port podczerwieni – rzadko używane)

Istnieją dwie metody instalacji:


Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Należy pobrany uprzednio plik przekopiować z dysku twardego komputera do pamięci urządzenia (zalecamy na kartę pamięci). A następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC:
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.

Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Kompatybilne modele:

HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • WorldMate Live Symbian S60

  WorldMate Live to synonim rozbudowanej aplikacji zaprojektowanej do organizowania i planowania dnia będąc w podróży. Dla tych którzy często przemieszczają się po świecie aplikacja może okazać się doskonałym rozwiązaniem bowiem WorldMate zawiera rozkład lotów dla ponad 800 linii lotniczych a także pozwala na sprawdzenie pogody w wybranych krajach na całym globie.

 • Parking Buddy

  Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, ile jeszcze zostało ci czasu postoju wykupionego w parkometrze, ta aplikacja jest dla ciebie.

 • iSplit 981 Beta

  iSplit 981 Beta to prosta acz przydatna aplikacja pozwalająca w szybki sposób podzielić rachunek do zapłacenia na dowolną ilość osób.

 • MPG 1.0.4

  MPG to aplikacja służąca kontrolowaniu wydatków związanych z samochodem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MonthsFTP 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ