Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

JabpLite 1.5 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: freepoc.org
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.05.2009
Rozmiar: 168 KB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional
Liczba pobrań: 380

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis JabpLite 1.5 - Mobile

JabpLite 1.5 to ciekawa aplikacja dla tych użytkowników, którzy lubią mieć wszystkie wydatki pod kontrolą.

Twórcy tego prostego organizera, firma freepoc.org, za główny cel postawiła sobie stworzenie aplikacji wspomagającej organizację i kontrolę wszystkich wydatków swoich użytkowników i trzeba przyznać, że w dużym stopniu swój cel osiągnęła . JabpLite 1.5, napisany w języku Java, zgodnie ze standardem MIDP (Mobile Device Information Profile), łączy zalety prostego finansowego managera z uniwersalnością - jest kompatybilny z urządzeniami pracującymi pod kontrolą systemu Windows Mobile, Symbian a także Blackberry! Główne zadanie tej aplikacji to wspieranie domowych finansów, poprzez miedzy innymi tworzenie indywidualnych kategorii wydatków, regularnych opłat, statystyk największych kosztów i śledzenie stanu swoich inwestycji. Do pobrania za darmo tylko ze strony pobierz.pl.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • HandWallet Symbian Series 60 2nd edition

  Dzięki aplikacji HandWallet for mobile napisaną na systemy Symbian OS, mamy pełną kontrolę nad szeroko pojętymi finansami. Program pozwala zaplanować wykorzystanie domowego budżetu, umożliwia śledzenie limitów kredytowych, stanów kont bankowych, planować wydatki, oraz sprawdzać aktualne zadłużenia.

 • Best Birthday version 1.03 Series 60

  Best Birthday dla urządzeń mobile z systemem Symbian OS jest przydatnym narzędziem które pomaga w prosty sposób organizować przypomnienia o zbliżających się rocznicach oraz ważnych terminach.

 • My Calcul 1.10 Symbian UIQ3

  My Calcul jest alternatywą dla standardowego kalkulatora. Aplikacja umożliwia przypisanie do poszczególnych klawiszy dowolnych operacji obliczeniowych.

 • Tenki 0.82 beta Windows Mobile

  Tenki to kolejna z serii nie wielkich aplikacji pod Windows Mobile do sprawdzania aktualnego stanu pogody.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: JabpLite 1.5 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ