Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HolyYear 1 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.10.2008
Rozmiar: 82 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 148

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis HolyYear 1 - Mobile

HolyYear jest kolejną propozycją w środowisku mobilnych organizerów pracującą pod platformą windows mobile. Twórcą programu jest wspomniany już wcześniej Vincent Collura. Za pomocą tego nie wielkiego narzędzia możemy w swobodny sposób planować w kalendarzu z wyprzedzeniem różne terminy jak dni wolne, urlopy, święta itp. HolyYear nie jest dostępny w języku pl, jednak program ogranicza się do kilku podstawowych i popularnych funkcji, które z pewnością nie utrudnią obsługi osobom początkującym. HolyYear pod systemy mobile można ściągnąć klikając poniższy przycisk pobierz, wtedy nastąpi download aplikacji wprost na twój komputer. Na naszej stronie znajdziecie również wiele innych aplikacji wspomnianego wcześniej twórcy.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • ClockQ 1.0

  ClockQ to kolejny widget zaprojektowany przez programistę Jakub Kinst. ClockQ to cyfrowy zegar do osadzenia na ekranie startowym, który wyróżnia się możliwością edytowania poszczególnych jego elementów.

 • Profile Scheduler 1.1.0 (Symbian S60 3rd edition)

  Profile Scheduler jest świetnym programem, który wyręczy nas w ustawianiu konkretnego profilu kilka razy na dzień będąc w pracy, w domu, na spotkaniu itd.

 • Handy Clock (S60 2nd)

  Handy Clock to doskonała propozycja dla osób często podróżujących. Program stanowi zbiór narzędzi do zarządzania czasem w jednym miejscu.

 • Expenses 2.0

  Expenses na telefony wyposażone w system Symbian OS to kolejna już z serii aplikacji służących do zarządzania domowym czy firmowym budżetem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HolyYear 1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ